Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kuytusom tudja hogy terhes...

A kuytusom tudja hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskutya.Fél éves.

folyamatosan ha leguggolok hozzá első dolga hogy a a pocim megnyalogatja odabokdosi abuksijat odateszi a kis mancsat..

Odabujik odateszi a nozijat.


2018. aug. 31. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mar a legeleje ota most 33 hetes vagyok
2018. aug. 31. 16:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Nyilván már az illatod is más ilyenkor (persze ezt ember nem érzi :)), ráadásul az állatoknak elég jók az egyéb érzékeik is.

Nagyon kedves kiskutya lehet! :)

2018. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen erzik, en a macskamat nem tudtam levakarni magamrol. Alandoan a hasamon aludt volna
2018. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emlékszem a kiskutyám mindig a hasamon akart aludni amikor terhes voltam, vagy oldalról hozzábújt. Ahogy megszületett a kicsi leszokott erről. Azóta a babát őrzi, nem is vettünk bébiőrt mert azonnal jelzi ha felkel vagy valami van vele.
2018. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is érzi a cicám nagyon,levakarni sem tudom szinte,annyira gazdis és benne is van nagyon az ösztön,hogy vigyáznia kell rám


jön mindig vígasztalni is,ha időnként sírok,sajnos előfordul,mert nagyon rosszul viselem közérzetileg a terhességet

2018. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy kedves videó arról, hogyan „látnak” az orrukkal a kutyák (sajnos magyar felirat nincs rá):

https://www.youtube.com/watch?v=p7fXa2Occ_U

Röviden: míg nekünk 5 millió sejtünk érzékeli az orrunkban a szagokat, nekik 300 millió (és külön rész van erre az orrban), és érzik a hormonokat is, amelyeket kibocsátunk pl. a terhesség alatt, vagy a boldogságnak, dühnek köszönhetően.

2018. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megèrezhetik. Nàlam is volt hasonlò helyzet a kutyuimmal😊
2018. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Németjuhászunk és rottweilerünk van, mindketten bújtak a hasamhoz mindkét terhesség alatt végig. Máskor mindig úgy dúrodnak, hogy a hónaljam alá kerüljön a hátuk, terhesen csak a hasamhoz. Ha álltam, ha ültem, jöttek szimatolni, hallgatózni. Amikor beindult a 2. szülés éjjel, a németjuhász kiszabadult a kennelből. A mai napig nem jöttünk rá hogyan, de a bejárati ajtó előtt nyüszített. A cicám is sokat dorombolt a hasamhoz bújva. :)
2018. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem németjuhaszom van, nem bujik meg ilyenek, De! Tuti hogy tudja, mert most vagyok 34 hetes es nagyon nehezen bírom magam, azota magától visszahozza a lasztit...máshogy játszunk es nagyon aranyos hogy alkalmazkodik,:) ha megszülök bepótolunk sulit, erdőt mindent.
2018. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!