Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes ikerterhes vagyok....

21 hetes ikerterhes vagyok. Székelésnél amíg a méhem mögött jár a végtermék, nagyon erős és kellemetlen görcseim vannak. Normális ez?

Figyelt kérdés
Elnézést, igen kellemetlen téma, de a dokim szabadságon van. Jelenleg naponta/másfél naponta van székletem, de rendesen szüléshez tudnám hasonlítani. Amíg pont a méh mögötti részen halad át a beleimben a salakanyag, retteneteden kellemetlen. Folyton azon aggódom, hogy nem e vetélésem van a székelés helxett, mert az inger kb ugyanaz. Nem túl kemény, folyadékra odafigyelek és gyümólcsöt is rendszeresen eszem.
2018. szept. 2. 20:47
 1/4 Szaszuss ***** válasza:
Szia! Ez terhességnél előfordul, én is voltam így mind a két terhességem alatt.
2018. szept. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2x is előfordult, először 18 aztàn 25 hetesen. Esküszöm mentőt készültem hívni. Pàrom elvitt a háziorvoshoz aki mondta hogy szedjék több magnézium. Így is tettem napi kb 1100 mg magnéziumot szedtem. Soha többé nem volt ilyen bajom.
2018. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Magnéziumot szedek, 3×2 Magnerotot naponta. Akkor nem aggódom túl a dolgot. Köszönöm mégegyszer.
2018. szept. 3. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos előfordul. Nekem ikerterhesen - főleg az utolsó hónapokban - pl. folyton hasmenésem volt. Nem tudtuk az okát, de nyilván nem fért el "minden" a hasüregemben ugyanúgy mint azelőtt, és ez is közrejátszhatott.
2018. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!