Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapután megyek nyakiredő...

Holnapután megyek nyakiredő mérésre és kértem a kombináltat ami 9 e ft. Ha ne adja az Isten valami történik akkor ezt a pénzt visszafizetik vagy inthetek neki pát?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem a pénz számít csak ez pár napja már foglalkoztat,hogy vajon volt e már ilyen eset és hogy ilyenkor mit csinálnak?Mert ugye csekken kell befizetni.A valami történikre olyat értek hogy már nem él a baba.

Köszi előre is a választ!!


2010. jún. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy az el nem végzett vizsgálatért nem kell fizetned. Vissza fogod kapni a pénzt!


Egyébként meg ne is gondolj ilyesmire, rendben lesz minden! :)

2010. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál!!!:-)
2010. jún. 21. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 2 éve is már ingyenes volt, Bp-i Margit kórházban, nagyon sok helyen nem fizetős.
2010. jún. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az az orvos akit mi felfogadtunk az abba a kórházba tartozik ahol ez még fizetős:-((
2010. jún. 22. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom rendelkezel e egészségpénztári kártyával de ha igen akkor onnan akkor is visszatudod igényelni ha elvégezték a vizsgálatot.én az axa-nál vagyok és 2 hét alatt megküldték..gondolom a többitől is vissza lehet.

ha nincsen akkor nem tudom de szerintem tuti vissza adják mert tényleg ha nem is végezték el akkor nem kell kifizetni..!

De ne is gondolj ilyen butaságokra.

2010. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik kórházba, szabad orvos és kórházválasztás van.
2010. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!