Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhnyak elégtelenség 😯😯 volt...

Jbfanfiction kérdése:

Méhnyak elégtelenség 😯😯 volt valakinek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam dokinál és kiderült hogy ez a bajom mivel pár napja erős jósló fájásaim vannak és nyílik a méhszájam is így nagyon félek hogy korababám lessz 😭😭 volt aki kihúzta 40.hétig?? 34+2 napos kismama vagyok

2018. szept. 3. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ha nem 40. hétre születik. Ha a tiéd most megszületne, akkor sem lenne már semmi baja az égvilágon. Igen, sokan vannak így, én is ismerek több gyereket, akik a 30-as hetek elején születtek, semmi bajuk.
2018. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm feküdt végig emiatt, de így is 34 ill. 32 hetesen születtek a gyerekei. Biztos nehéz volt az eleje - a másodikat azt hiszem, hordta pár fejlesztésekre, ellenőrzésre babaként -, de ma már iskolások és látszólag egészségesek, értelmesek.
2018. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az van, csak a súlyosabb formája. Beavatkozás nélkül én nem is jutok el a babáig sajnos...

Két babámat veszítettem el a 20. héten, a kislányomat is épphogy sikerült megmenteni egy méhnyak záró műtéttel. Nála már a 18. héten ki voltam tölcséresedve és már csak 1 cm volt a méhnyakam. Fejjel lefelé megdöntött ágyban feküdtem végig, csak wc-re meg zuhanyozni kelhettem fel. Felkészítették a babám tüdőérlelővel a koraszülésre, de sikerült eljutnunk a 38. hétig!

A fekvéssel tudsz sokat tenni azért, hogy minél tovább jussatok. Jó, ha az ágy lábvégét meg is emelitek. Ezzel lehet tehermentesíteni a méhszájat.

2018. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mi is túl vagyunk már 3 tüdőérlelő szurin remélem még 2 hetet bent marad a hercegnő
2018. szept. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!