Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál. Bent nem...

Félőske22 kérdése:

Ma voltam dokinál. Bent nem mondta, hogy bármi baj lenne. Kint olvastam el a papírt, amin ezek álltak: C:3000 Veszélyeztetett terhesség méhnyak-elégtelenség BNO O3430 Ha nem vagyok nyitva és nem mondtak semmit, hogy lehet méhnyak-elégtelenségem?

Figyelt kérdés

#veszélyeztetett terhesség #BNO #méhnyak-elégtelenség
2013. márc. 6. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Táppénzen vagy? Mert ha igen, akkor valamit rá kell írni a papírodra, hogy miért. A másik tippem, hogy véletlenül írták rá, pl. az előző beteg leleletét írta át és ezt úgy hagyta. Vagy kérdezd meg az orvost.
2013. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok táppénzen. Néha 3100-as az értékem, néha 3000-es, de ez már 10 hete így megy és eddig nem írtak ilyet a papíromra. Elég nyugtalanító.
2013. márc. 6. 11:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a méhnyak állapota a méhszáj nyitottságával. De hihetetlen, hogy milyen orvosok vannak...
2013. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy? Ha a vége fele jársz akkor ezt automatikusan rászokták írni. A kórház több pénzt kap így mintha csak szimplán azt írták volna rá, hogy minden rendben van. Ha nem mondta külön, hogy baj lenne akkor nyugi akkor tényleg úgy is van.

Eüs 17 hetes terhes kismama és egy két éves nagylány anyukája.

2013. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél vissza??
2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
29 hetes múltam és a Nővédelmiben voltam vizsgálaton.
2013. márc. 6. 11:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű oda bejutni...
2013. márc. 6. 11:14
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Vissza kéne menned rákérdezni.. jogodban áll tudni.. és legalább nem fogsz idegeskedni. Vagy hívd fel a védőnőt és kérdezz rá, hogy mi az, neki tudni kéne.

Mellesleg a C3000 = Orrüreg rosszindulatú daganata - ergo ez butaság.

2013. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
C:3000 azt jelenti, hogy jelenleg teljesen zárt vagyok.
2013. márc. 6. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Édes Istenem 8-as...hát Te se voltál még terhes... :)))

Zárt méhszájat jelent a C:3000! :)


Szerintem is vagy csak rajtamaradt az előzőtöl (én már jártam így, de a doki mondta is, hogy bocsi nem rám vonatkozik...), vagy tényleg több támogatást kapnak így rád, vagy táppénzről nem beszéltetek, mert ezzel lehet elmenni táppénzre, és ennyi idősen sokan nem mennek már dolgozni...

2013. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!