Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet közeledő szülés jele?

Ez lehet közeledő szülés jele?

Figyelt kérdés

Az egész terhességem alatt végig 90/60 körül volt a vérnyomásom, amit csak egy kávéval sikerült 100/60 köré feltornázni.


Viszont az utóbbi 3-4 napban alapjáraton 115/65 körül vagyok ami tudom, normális - de nem nálam. :/ Szédülök is kicsit, fájogat a fejem és az étvágyam gyakorlatilag nullára csökkent, bármit eszem utána rosszul vagyok, hányingerem van. Ilyesmi lehet a közeledő szülés jele? Egyáltalán érdemes vele bármennyire is foglalkozni?


37+1


2018. szept. 4. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Front...
2018. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam, de a szar idő ellenére nincs front, a váltás már vagy egy hete volt.
2018. szept. 4. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Énis hasonló cipőben járok már 4. napja, napközben, leginkább délelőtt még birok enni rendesen, délután ha eszek ha nem hányingerem van, a savam az egekbe bármit csinálok.. vérnyomásom bem mértem de néha bedobban a szívem, már nagyon szeretnék túllenni a szülésen, most kezd tényleg “terhes” lenni
2018. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és 38+4 naposak vagyunk. A babat mar 36+4 nel 3390re becsülte a doki, mindenki mondta meg o is hogy jaj biztos elobb jon, hat ugy latszik jol erzi bent magat 😅
2018. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!