Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 37. hetet....

Holnap töltöm a 37. hetet. Hajnali 3 óta 2-3 óránként megyek nagywc-re. Olvastam meg hallottam is, hogy ez lehet a közeledő szülés jele. Ez igaz?

Figyelt kérdés
A tavaszi kabátom is tegnap még jó volt, ma már feszült a hasamon. Semmihez nincs kedvem, egész nap csak kóvályogok. Ha ez előjel, akkor innentől mikor indulhat be a szülés? Hány napom/hetem lehet még?
2009. márc. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én mikor egész éjjel a wc-n ültem akkor másnap délutánra meglett a Fiam:)))) de akkor már 2napja fájásaim voltak:)

Könnyű szülést:)

2009. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis aznap délutánra bocsi
2009. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fájásaim még abszolút nincsenek, csak a kakilás. :-) Azért remélem még egy kicsit kibírja odabent. Persze a legjobb a kiírt nap lenne, ápr.17., aznap van az apucikájának is a szülinapja.
2009. márc. 28. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 5 éve így kezdődött a szülésem!!! Ez volt az első fura jel. Hajnali 3 körül kezdődött, 5 körülitől már a hasam is fájt, ami később fájássá alakult. De kellett mennem NST-re, és ott már mondta a doki, hogy a szülés kapujába vagyok. Haza mentem, este 6-kor újra vissza a szülőszobába, és másnap hajnali 2,35-kor lett meg a kislányom. :)
2009. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!