Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 9 hetes terhes vagyok!

Baj lehet? 9 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál aki 27 mm-esnek mérte a babàt

Amikor a szivhangot akarta mrghallgatni a frászt hozta rám mert,, elfelejtette" bekapocsolni a gépet és így nem volt először szivhang. Fràszt kaptam. Aztán eszébe jutott, hogy nincs bekaocsolva és be kapcsolta de utána meg azt mondta, hogy nem ritmusos a szivhang. Majd ennyivel le is zárta a történetet. Én meg tiszta stressszben vagyok, hogy baj van. 28.-án megyek 12 hetes genetikàra Ultrahangra meg vérvételre. De most nagyon aggódom az elejtett mondta miatt.

Lehet baj van a szívével??


2018. szept. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt akkor ott tőle kellett volna megkérdezni.
2018. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem de ez egy paraszt doki. Megsértődött mert nem az ő magán rendelésén csinálom a gentikát.

Csodálkozik?? Elfelejti be kapcsolni a gépet??

Másik orvost keresek ehhez többé tuti nem megyek

2018. szept. 5. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne akadj ki, hogy elfelejti bekapcsolni a hangszórót. Ugyanis a szívhanghoz valójában nem is kell. Az csak a "show" része. A szívdobogást a gép mondjuk úgy, hogy felrajzolja, amiből tökéletesen megállapítható, hogy rendesen dobog-e a szíve és mennyit ver percenként.


Ha nem vagy vele elégedett, akkor miért hozzá jársz?

2018. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban a dokik csak nézik a monitoron, ami mutatja a szív"hangot", hallaniuk nem szükséges.


Sajnos ezt így nehéz megmondani, ha nagy lenne a gond, már szólt volna ott helyben, akármennyire barom is.


Nyugodtan menj el egy másik dokihoz, 28-ig még sok idő van, és ha addig szétstresszeled magad, azzal nem csak magadnak de a babának is ártasz (stresszhormont termelsz, ami neki nem túl jó)

2018. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem jó, hogy nem ritmusos a szívhang. Bár utólag az is lehet, hogy amilyen jófej, nem is volt gond, csak valamivel beléd akart szúrni. Én mindig rákérdeztem a dokinál, annak ellenére, hogy hallottam, hogy ritmusos, hogy így rendben van-e, és mindig megnyugtatott, hogy így jó. Nem azért, mert jópofizik, mikor gond volt mással igenis szólt, hogy ne éljem bele magam.

Én a helyedben, már csak a saját megnyugtatásomra biztosan keresnék egy orvost, aki normálisan tájékoztat róla, hogy mit lát/hall.

2018. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 hetesen voltam dokinál én is megijedtem, mert nem normális szívhangot hallottam

orvosom se értette mi van, mivel a monitoron meglátszódott,hogy milyen szépen pulzál a szíve! Bár nekem ennek ellenére is azt írta rá,hogy jószívmükődés..azt mondta a szemünknek higyjünk ne a fülünknek

3 hétig stresszeltem,hogy minden okè legyen és tényleg csak a géppel van probléma..

tegnap voltam, hál isten minden rendben van

2018. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne steszelj több héten keresztül,keress fel 1 másik orvost mindenképp.
2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!