Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon karos a babara ha...

Nagyon karos a babara ha korulottem cigiznek es beszivom? Rosszabb tenyleg mintha cigiznek? Nemtom mit tegyek hogy diszkret legyek, mert o (ok) nem veszi eszre magat hogy en terhes vagyok! Nem akarok senkit megserteni!

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NYUGODTAN!! ha nem veszik eszre magukat nyugodtan szoljal rajuk hogy elotted meg ahol te vagy mellozek a cigit!!! es legyenek tekintettel arra hogy babat varsz!!!
2008. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Káros hát, szólj nekik, hogy kisbabát vársz és kezeljék ők diszkréten a helyzeted!:D

Sok sikert!

2008. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonomszepen a gyors valaszokat!!!
2008. nov. 3. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány alkalommal bocsánatot kértem, hogy arrébb megyek, mert terhesen zavar a cigifüst. Aztán már a többiek kérdezték meg, hogy zavar-e, arrébb menjenek-e, illetve figyeltek arra, hogy ne jöjjön rám a füst.
2008. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, a passziv dohanyzas artalmasabb.

vagy menj arrebb, vagy szolj. batran.

szegyelljek magukat, ez nem sertes nem sertes, ez egy igen fontos dolog, egeszsegugyi, es nem udvariassagi kerdes

2008. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen igazatok van!!Szegyelhetnek is magukat sokan!!Na mindegy...(nem az en szuleim,es az en csaladom akik teszik)
2008. nov. 3. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnám, hogyan kérjem őket. Inkább feltűnően, nagyon sajnálatra méltón arrébb húzódnék (bocsánat, hogy élek-típusúan), elvileg egy-két ilyen eset után le kell, hogy essen nekik a húszfillér, és ők fognak bocsit kérve arrébb menni. Ha meg nem, hát az efféle bunkóságra nincs orvosság.
2008. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ha nem vársz babát akkor is bunkóság más orra alá füstölni. Nyugodtan szólhatsz nekik, ha maguktól nem jönnek rá.
2013. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!