Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha magamnak akarom elvenni a...

Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye?

Figyelt kérdés
Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye? Ha nem tudok már tovább felnyulni akkor mit fogok érezni? A méhszájaban sem tudok kárt tenni, ugye? Azt hallottam hogy a hüvely 12 centis, akkor hogy tudna egy átlagosan 15-18 centis pénisz behatolni? Nagyon félek az első szextől ezért akarom magamnak elvenni, ugyanis annyira szűk vagyok hogy a tampon is alig fér fel! Bunkó megjegyzésekre nincs szükségem köszönöm. Mindössze segítségért jöttem! Előre is köszi aki segít!
2009. júl. 10. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
58%
magadnak hogy akarod elveszíteni??? az lehetetlenség ha nincs pénisz xD
2009. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
49%
szerintem várd meg az elsőt! nem kell félned... én az első előtt tampont se tudtam használni, mert volt egy kis gondom (a szűzhártya különböző vastagságú tud lenni, stb)... egyszóval... nézz utána! de még így is nagyon jó volt az első, és örülök, h megtörtént
2009. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves vagy? Ne magadnak vedd el, egyébként attól, hogy megujjazod magad, még nem leszel kevésbé szűz. Szerintem gondold át mégegyszer, hiszen a szüzesség elvesztése akkor történik meg, ha egy fiú belédhatol. Nem kell félni a szextől, ha olyan srácot találsz, aki figyel rád, akkor nem lesz semmi baj. Ha meg nincs senkid, de annyira el akarod veszíteni, akkor keress valakit egyéjszakásra..bár szerintem első alkalomnál nem ez a legjobb.

16/L

2009. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Bazze ekkora hülyeséget még nem hallottam xDDDDDDD

Még most is szakadok :DDD

Magadnak nem tudod elvenni, max csak a szűzhártyád tudod kilukasztani. De miért tennéd? Bízd rá egy pasira majd.

2009. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

az újjaddal nemtudod elvenni a szüzességet. nemolyan vastag, és nemis olyan hosszú.

ezt beszívtad, megkell várnod, míg jön egy pasi aki leakar veled végre feküdni..::D:D

nagy hülye vagy, csak azért beszélek veled így, többet nemis érdemelsz.

2009. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

ja még vmi, 23.20-as vagyok. ha a pasid megú

jjaz, se veszi el a szüzességed, úgyhogy gondolkodj már, h vajon akkor te eltudod venni magadnak? a másik meg, ha vmi úton módon, mondjuk feldugsz egy uborkát, és kilyukasztod a szűzhártyádat, attól ugyanolyan szar lesz neked a szex. egyrészt azért merrt ez végig fog kísérni h egy uborka vette el szüzességedet, másrészt meg mert az nem szex. amíg nemélted át az igazi szexet addig úgysem lesz neked jó. szal ígyisúőgyis fogsz parázni az eléső szextől, és ugyanúgy fog fájni.

2009. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
igazán kedves vagy, most csak még jobban megrémisztettél...:( én annyira nem akarom a fájdalmat:( Szeretném átélni szépen! De hogyan hogyha úgyis fájni fog? :'(
2009. júl. 10. 23:26
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

"merrt ez végig fog kísérni h egy uborka vette el szüzességedet" ezen most röhögtem:D Csak úgy nem fog fájni, ha egy olyan veszi el, aki tapasztalt meg figyel ráád. de most komolyan..hány éves vagy, 12?:D

17/L

2009. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, de nem tudom senkivel megbeszélni a problémáim, de már bánom hogy feltettem ezt a kérdést!
2009. júl. 10. 23:31
 10/29 anonim válasza:
49%

Ezt eddig nem tudtad hogy így nem tudod elveszteni a szüzességed? :D:D:D

15/F

2009. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!