Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hét terhességnel egy...

5. hét terhességnel egy hétvége alatt két üveg bor okozhatott kárt?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg hogy terhes vagyok és az előző hétvégén 2 üveg bor egymást követő nap ráadásul :(

2018. szept. 8. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz baj, ha meg igen, akkor nem ezért.
2018. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én feleseztem egy héttel azelőtt higy megtudtam terhes vagyok. Tejfakasztón voltam 😁 nincs semmi baja a már 1 éves lányomnak 🙂
2018. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én Algoflex rapidot vettem be 2-t, mert görcsöltem, azt hittem, meg fog jönni. De nem jött, hanem az már Ő volt... 6 hétig nincs összeköttetés amúgy, azt mondják.


Ez más, csak eszembe jutott, tavaly november végén vettünk egy kis üveges Jack Daniel's-t, mert szeretem, hogy én azt majd karácsonykor vagy szilveszterkor szépen megiszom. December 4-én kiderült, hogy terhes vagyok. Azóta is ott van bontatlanul a vitrinben. Mostmár lehet, megtartom emlékbe :)

2018. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Mielőtt megtudtam, hogy terhes vagyok: lecsúszott kb. 2 liter boroskóla (nem egyszerre), tüszős mandulagyulladásom volt, 1 hétig antibiotikumot kellett szednem, olyan edzésre jártam, amit egyáltalán nem lehet terhesen, és kétszer lementem úszni, egyik alkalommal összeszedtem egy jó kis hüvelygombát, elhasználtam 3 hüvelykúpot.

Nyilván nem tervezett baba volt, ha tudom, hogy esélyes, egyiket sem csináltam volna, de úgy tűnik eddig minden vizsgálaton, hogy makk egészséges, még nagyobb is, mint a papír szerinti kora. Nekem is azt mondta az orvos, mikor kérdeztem, hogy 6 hetes koráig ezek a dolgok nem érintik őt.

2018. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , ez nagyon megnyugtató volt :))))) !
2018. szept. 9. 07:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy pálinkázós éjszaka után abból gondoltam, hogy nem voltam másnapos, és igazam lett :DD azonnal orvos, aki megnyugtatott, hogy max dalolva jön ki ;) makk egészséges :)))
2018. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hallottad még, hogy ami azelőtt történik, hogy megtudtuk, az nem számít? (Mifelénk mondják!)

Én 4 és fél hetes terhes voltam szilveszterkor Vodka-pezsgő-málnaszörpös koktélokat ittunk. De csak ott kezdett el gyanús lenni, mikor már 4 napja tartott a macskajaj... :D

A baba előtti mensim is elmaradt, akkor negatív volt a teszt, inkább 'problémára' gondoltam, mintsem hogy mégis bekaptam volna a legyet. :)

2018. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért szerinted én tudtam?
2018. szept. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!