Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el kialakulni a...

Eszo kérdése:

Mikor kezd el kialakulni a placenta, azaz a méhlepény?

Figyelt kérdés

Hányadik héttől?


Csak az írjon aki pontosan tudja!

Vagy saját tapasztalatok alapján!

köszi!


2010. jún. 22. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat!


igazából már túl vagyok rajta..csak most jönnek elő bennem a dolgok..és van amit nagyon nem értek!


És aki azt mondta, hogy mm-ben beszélnek, annak elhiszem..de ezt a saját szememmel láttam..és a doki arcán is észrevehető volt, hogy ez nem semmi!

2010. jún. 22. 12:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Ahogyan az egyik valaszolo irta, ugy van: mar a megtermekenyitestol, a sejtosztodassal egy idoben elkezd kialakulni a placenta, de csak a 12-14. hetre veszi at a baba ellatasat teljesen.

Egyebkent: azok a darabok lehetnek alvadt ver darabok is. Nem feltetlenul urul ki minden azonnal, osszetapadhat es darabosan is tavozhat. A szules utani gyermekagyi verzes sem tiszta, folyekony.

Sajnalom, ami tortent!

2010. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

igen, tudom..amúgy köszi a részletes tájékoztatót..de az biztosan nem vér volt..az orvos egy csipesszel vette ki, és feltartotta magasra, fény felé..ott nézegették percekig..aztán arra jutott, hogy placenta"darab"..


mindegy csak kíváncsi lettem volna hogy max!!! 6 hetesen hogyan lehetett ekkora placentadarabom..vagy egyáltalán lehetett-e ez az!?


mindegy még van 3 hetem a szövettani eredményéig!remélem nem találnak benne semmi rosszat!

2010. jún. 22. 16:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a méhnyálkahártya vált le egyben. Nem?
2022. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!