Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki xanaxot vagy...

Volt olyan aki xanaxot vagy frontint szedett terhesen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Aki ilyen nyugtatokat kell hogy szedjen minek akár gyereket?!!!
2018. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Rivotrilt szedtem az első trimeszterben, utána szerencsére le tudtam rakni, nem volt könnyű, de meg lehet csinálni, beszéltem genetikussal és pszichiáterrel mindkettő azt mondta, hogy kisebb adagban lehet szedni terhesen is.
2018. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Persze, miért is ne, hadd mérgeződjön az a fejlődő szervezet. Lényeg, hogy te kellemesen lebegdezzél, ne is törődj vele, hogy (legális) drogfüggőként jön világra a magzat.
2018. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem. A pszichiáterem megtiltotta és többet ért a gyerekem egészsége. Nem mondom, hogy marha könnyű volt de kibírtam a gyerekem miatt. Ha nem vagy képes letenni a Xanaxot legalább a terhesség idejére akkor nem való neked gyerek.
2018. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Jaj már, 4-es, pont egy olyan anyuka aki szintén nyugtatót szed, ne írjon már ilyen paraszt dolgokat, hogy nem való neki gyerek, sok minden miatt lehet benzodiazepint szedni, van olyan is, ami nem pszichiátriai ok, pl. epilepszia, vagy nekem sima fájdalomcsillapítóként írták fel, idegi fájdalomra, de ha valaki mondjuk pánikbeteg, ettől még nyugodtan vállalhat gyereket, sok alkalmatlan anya éppen az "egészségesek" között van, egy ilyen kisebb mentális betegség miatt nem kell megijedni a terhességtől, amúgy is változtat rajta majd a terhesség, szülés hormondózisa, jó esetben jó irányban, de oda kell figyelni, főleg szülés után, mert azért az érzelmileg nagyon kimerítő időszak.

Kérdező! Beszélj a pszichiátereddel, van olyan gyógyszer amit lehet terhesen szedni, illetve én már a terhességem előtt elkezdtem csökkenteni az adagot, ezt javaslom neked is.

2018. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én függő voltam 10 hónapig (idegösszeroppanás, következménye volt az alvásra való képtelenség.) Le akartam tenni. Nehezen, de sikerült. A baba nem volt tervezve, 2 hónapja hagytam abba a Frontint, mikor terhes lettem. Akkor Quetiapine-t szedtem még, de amint kiderült a baba, többet egy szemet sem vettem be. Azóta túl vagyok még 1 terhességen, nem szoktam vissza.
2018. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én alvászavar rá szedem, én se szeretnék semmit szedni, azon vagyok, de ritkán előjön rajtam a szorongás meg ilyenek... Nem vagyok terhes de szeretnék gyereket, viszont "fel akarok rá készülni". Nem akarok gyógyszert szedni, egészséges babát akarok.
2018. szept. 11. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Én az első trimeszterben olyan marha fáradt voltam, a buszon el bírtam volna aludni állva. (Még nem látszott rajtam a terhesség, annál meg keményebbnek gondoltam magamat, hogy elkérjem valaki ülőhelyét.) Szóval egy emeletet nem tudtam lépcsőzni, meg kellett állnom pihenni félúton. Haza értem a munkából és elaludtam a kanapén. Megjött a férjem, vacsiztunk együtt és aludtam reggelig. Azért írom, ha veled is így lesz, nem lesz gondod az alvással. Mint a koala maci: bárhol, bármennyit. :D

Az első trimeszter végén ezek mind elmúltak...

2018. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Igen, ez szép és jó, de a terhességet megelőző időszakban sem ajánlatos már szedni ezeket, vagyis addig kezdenie kell magával valamit.

2018. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Világ életemben gyenge embernek tartottam aki tabletták segítségével próbált megnyugodni, elaludni. A nővérem is szed ilyeneket minden mondva csinált problémák miatt... Soha nem szedtem pedig volt nem egyszer hogy padlón voltam... Pl elveszítettem a babámat a 35. Héten.. Akartak írni nyugtatót de nekem nem kellett... Persze tesóm elment ki íratni a nevembe magának.. Nekem megvan ezekről a tablettákról a véleményem.. Legális drog.. De mindenki maga szeremcséjének kovácsa.. Én nem szedném babásan meg pláne nem.. Úgy mit a droghoz hozzá szokik.. Mikor szültem a kisebb lányomat pont akkor szoktatták le az újszülöttet ezekről.
2018. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!