Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki frontint...

Volt olyan aki frontint szedett terhesen és egészséges babája született?

Figyelt kérdés
A közeljövőben babát szeretnénk, de félek nem tudom abbahagyni a szedését, volt olyan aki így végigcsinálta gyógyszerrel?

2018. ápr. 14. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezz rá a pszichiáternél, van olyan benzodiazepin, amit lehet terhesen is szedni, van olyan, amit nem, persze a legjobb, ha abbahagyod.
2018. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nekem speciel az a velemenyem, hogyha letenned, azzal arranal tobbet a babanak, mivel egyfolytaban csak szornognal, es stresszelned magad, az meg sokkal rosszabbat tesz neki, mintha szeded, es nyugodt vagy.
2018. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Az elso trimeszterben szedheto aztan nem. Fokozatosan hagyd el.
2018. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Itt pont azt írják, hogy az elsőben a legveszélyesebb.

Fennál a magzati károsodás, deformitás (!) esélye, ill. ha az nem is következik be, elvonási tünetei biztos lesznek tőle.

[link]


Elég felelőtlennek kell lenni, hogy valaki ilyet kockáztasson, hogy se keze, se lába...

2018. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"Azzal ártasz többet ha abbahagyod mert csak szoronganál" ........ kivagyok ezektől a válaszoktól. Aki gyógyszer nélkül szorong, az ne vállaljon gyereket. Azzal árt a legtöbbet, ha gyógyszerfüggőként még gyereket is akar, azzal ugyanis az élet csak nehezebb lesz. Nem lehetne előbb rendbe tenni a frontifüggő fejeket és csak utána szaporodni???


0% in 3... 2... 1...

2018. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
#5-tel egyet értek. Akinek ilyen bajai vannak, ne vállaljon gyereket, amíg nem tud gyógyszer nélkül élni.
2018. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
TILOS frontinnal vagy bármilyen benzoval terhesnek lenni. Ezt értsd úgy, hogy majdnem 100% hogy életképtelen lesz a baba. Nekem a pszichiáterem már a próbálkozós időszak alatt letiltott a xanaxról. Szülés után újra szedheted ha nem akarsz szoptatni. De terhesen tilos.
2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de a tapasztalatom leirom ha nem haragszol.


Nekem emiatt volt egy megszakítás, teherbe estem amíg gyógyszereket szedtem. A dokim azt mondta hogy 50-50% hogy baja lesz, ezért nem vállaltuk be.

Azóta több év eltelt, letettem

a gyógyszert (évekkel ezelőtt) kezeleseken estem túl és rendbejott az életem. Most már jöhet a baba. Eddig nagyon vigyaztunk hogy ne legyen véletlenül se.

2020. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!