Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esélyesebb a kislány?

Esélyesebb a kislány?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha az első terhességemnél semmi bajom nem volt, és kisfiú lett, akkor most, hogy minden nap hányok esélyesebb a kislány? Vagy nem jelent semmit? Saját tapasztalatok érdekelnének!
2018. szept. 16. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ebből saccperkábé annyira bölcsen lehet a baba nemére következtetni, mint a pocak formájából, azaz semennyire. Én is mindig jókat derülök az ilyeneken...
2018. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van egy lányom és egy fiam. Mindegyikkel sokat hánytam, nem volt különbség.
2018. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azt számolnám ki kb mikor volt peteérésed anno. Ha a nyákos folyásnál voltatok együtt az nagy eséllyel fiú, ha előtte pár nappal inkább lány az esélyes. Ez a hányingeres dolog nem jelent semmit. Tesómnak fia van, végighányta a 12 hetet. Nekem is fiam van, kutya bajom nem volt, semmi hányinger.
2018. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem voltam rosszul, nem hánytam. Egy fiam és egy lányom van.
2018. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen bajom nem volt. Soha még csak hányingerem sem volt. Egyedül csak nagyon puffadtam az első 3 hónapban. kislányom lesz.

Még azt is szokták mondani, hogy akinek az arcbőre kipattog, biztos lánya lesz, mert "elveszik anyuka szépségét". Hát nekem még sose volt ilyen szép és tiszta a böröm, mint most a terhesség alatt. :D

Ezekre nem lehet alapozni :)

24hkm

2018. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ha a nyákos folyásnál voltatok együtt az nagy eséllyel fiú, ha előtte pár nappal inkább lány az esélyes." => Elméletileg.

Nekem ez se jött be, pont aznap voltunk együtt, és lány.

Arcbőröm is rendben volt.

(Az elsővel nem, rosaceás lettem. De azóta elmúlt.)

2018. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!