Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D s ultrahangon tudok 2 D s...

RedVanillia kérdése:

4D s ultrahangon tudok 2 D s képet kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Debreceni vagyok és a Kenézyt össze vonták az Otival és emiatt nem adhatnak 2 D s képet az ultrahangokon. De én nagyon szeretnék... Már mondtam az ultrahangosnak hogy fizetek érte bármennyit de nem akart adni mert nem adhat, és azt se tudja hol adnak..vagy adnának. Most leszek október elejen 20 hetes terhes és megyek 4D s kepet csináltatni meg baba mozizni de ott vajon tudok e kérni 2 D s kepet is ? Vagy mit csinaljak szerintetek? Hívjak fel egy magán orvost őszintén hogy nekem csak egy kép kell fizetek érte csak adjon egyet ? HELP :(

2018. szept. 18. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg azt,aki végzi az uh-t,hogy merevítse ki a képet? Akkor telefonnal le tudod fényképezni. Azt utána kinyomtathatod, ha akarod. Nálunk sem adnak képet,de ezt kérés nélkül is megteszik.
2018. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem meg se engedné az ultrahangos, sose nézzük meg a babat csak ő, ahogy re nezek úgy veszem ki a kis alakját.. semmit se mond hogy ez a feje ez a lába vagy jajj ott van a kis baba, villám gyorsan meg nézi és ennyi. Már kész is vagyok mehetek. Semmit se mond sose hogy minden rendben van e vagy valami. Itt Debrecenben undorito az egészségi úgy :(
2018. szept. 18. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elmész 4d babamozizni, ott csinálnak egy csomó képet. Ha mondod hogy 2d is kellene, szó nélkül csinálnak azt is. Nekik mindegy hol nyomják meg a képrögzítést. Nekem is készültek 2 és 4d-s képek is. Bár inkább 4, de én nem is kértem. Sőt, a végén nyomtatva is kérhetsz.

Mi a nobilis-nél voltunk, nagyon kedves volt a nő.

2018. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén debreceni vagyok és szintén az otiba járok terhesgondozásra,2 szonográfus van,ha jól tudom,az egyik nagyon kedves aranyos(valamilyen Hajnalka)ő mindent szépen elmagyarázott megmutogatta,hogy mit látunk,apuka is bejöhetett, a másik meg egy lenéző arrogáns nő volt,aki azt sem engedte meg,hogy a párom bent legyen velem és folyamatosan kioktató hangnemben beszélt,meg sem akarta mutatni a babát (szerintem vele találkoztál). Amúgy attól függetlenül,hogy ilyen nagyon jó szakember,csak nyilván az ember több emberséget várna.

Ahogy az utolsó is írta a Nobilis magánrendelőben nagyon rendes a nő,aki csinálja a vizsgálatokat. Mi a párommal oda mentünk 12 hetes genetikai vizsgálatra,rendesen megnézett mindent és kaptunk 1 képet a gyerekről úgy hogy benne volt az árban meg ezen felül kértünk még egyet az 1000ft volt. Most 19 hetes terhes vagyok és olyan 23. hét körül szeretnénk menni szintén oda babamozira. Keress rájuk a neten van honlapjuk és minden egyéb fel van rajta tüntetve(árak vizsgálatok stb.)

2018. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!