Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen keveset mozog a...

25 hetesen keveset mozog a babám, másnál is volt így?

Figyelt kérdés
24 hetesen kezdett el kevesebbet mozogni. Voltam védőnőnél, szívhang rendben. Most egy héttel később is kevesebbet mozog. Hajnalban, ha felébresztem, akkor ad jelet magáról, de nem sokat. A védőnő szerint vannak lustább időszakok. De előtte a 23. héten nagyon aktív volt. Én aktívabb vagyok, lehet, mert elringatom, azért mozog kevesebbet? Egy hete még hüvelyszúrkálást is éreztem, azt mondták nő a baba. Másnál is volt így?
2018. szept. 19. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy naponta ha legalább 8-10szer ad jelet megmozdul, még nincs baj. Főleg ha megnézték, de ha aggódsz menj vissza dokihoz. En nekem most elég aktív, de vannak napok h lusti, olyankor elővestsm a szívhangfigyelőt, az megnyugtat:). 25hkm
2018. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Szìvhangfigyelönk nincs, de èn az a tìpus vagyok, aki mindig azt hallgatná!Az pedig nem jò a babának.
2018. szept. 19. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi. Egyrészt minden baba más, plusz rájuk is hathatnak a frontok és az időjárás változás.


26 hetes vagyok és totál kiszámíthatatlan számomra a baba mozgása. Vannak napok mikor én is megijedek, mert olyan keveset mozog, aztán gondol egyet és átficánkol úgy egy éjszakát, hogy aludni sem tudok. Aztán napokig megint nyugi van. Szóval megvan a maguk habitusa. Úgy gondolom, hogy az enyém is egyelőre a lustábbak táborát erősíti. De ez önmagában még nem baj.


Amúgy nekem is kb napi 10 mozgást mondott a doki, hogy ha annyi van, az már jó.


(Egyébként mikor nagyon bestresszelek ezen én is, akkor a hasamra rakom a telefont és babaaltató szól belőle. Nekem erre a harmadik alkalom óta kivétel nélkül reagál. Az intenzitása mondjuk változó. De ilyenkor úgy is csak az a célom, hogy kicsit mozogjon, hogy a lelkem megnyugodjon. Én szerettem volna megtanítani neki a morze abc-t, de nem volt vevő rá :) )

2018. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!