Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz így bajuk a piciknek,...

Nem lesz így bajuk a piciknek, ha keveset eszem?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem jutnak elég táplálékhoz.2 kicsi foltocska volt 6 hetesen. Jövőhéten megyek újabb uh.ra akkor leszek pont 8 hetes. Enni húst nem tudok semmilyen formában,próbáltam de kijött, azóta rá sem tudok nézni. Ha páromnak főzök is, akkor is undorral. A baj, hogy semmiből sem bírok sokat enni. Amit szokok gyümölcs, zöldséglevesek, kifli pusztán, édesség, maximum sajt de nem mindig megy le. Itt ott csipsz. Mást nemtudok, és ezekből sem tudok sokat enni. Más is volt így? Ez normális? Ja a folyadék bevitelem sem sok, de mindig tudatosan kortyolgatok kb másfél liter megy le egy nap, kevés ugye? Terhesvitamint szedek.

2018. máj. 23. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kiegyensúlyozottan kellene enned, de azért eszel ezt azt, hisz írod is. Nem lesz bajuk.
2018. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Én is így vagyok és voltam 2x is.Ilyenkor az emelyges és a rosszullétek miatt akár fogyhatsz is.Nálam is mindig ez volt.

Most 9 hetes vagyok szerintem nem eszek többet mint mikor nem voltam terhes.

Majd elmúlik ez az időszak is ne stresszelj.


Hányinger ellen b6-ot vegyél be.

Szerintem ez az elején teljesen normális.


Inkabb a folyadékfogyasztásra figyelj minimum 3 liter igyál meg!!!!!És probálj több gyümölcsöt enni.


Nekem a keksz is segített.Tv közbe vagy csqk ugy hogy valami legyen a gyomromba enyhítette a rosszulléteket.

Sok boldogságot!

2018. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz bajuk, első 12 hétben ha végig hánysz akkor sem lesz bajuk, utána már kicsit fontosabb az evés, de én pl. végig hánytam és a baba gyönyörűen kifejlődött, nekem lett vitamin, vashiányom
2018. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi bajuk nem lesz.

Első terhességem alatt a 20. hétig hánytam, és kizárólag almakompótot bírtam enni. Ha mást ettem, 15 percen belül kihánytam. Kérdeztem dokit, azt mondta, a kicsi kiveszi ami neki kell.

Egészséges lett, 3860 gr-mal született, és a végére csak 3 kg híztam, vagyis lényegében fogytam az induláshoz képest, de a kicsinek nem volt baja.

2018. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elveszi magának ami kell, nem lesz bajuk. Ezen ne aggódj, az többet árt.

Amiket eszel, bőven jó, később úgyis alakul. Vitamint szedd, szerintem a folyadék se kevés, rendben van ez így.

2018. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbalok többet inni, ha már enni keveset tudok ☺ remélem minden rendben lesz.
2018. máj. 23. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nem lesz. Én az ikerterhességem 12. hetéig minden nap kihánytam, amit meg sem ettem, és fogytam (pedig vékonyan kezdtem), és még pajzsmirigyem is túlműködött. A 25. héttől meg csak szinte csak csipegetni tudtam, mert a gyerekek annyira nyomták a gyomromat. A dokim megnyugtatott, hogy elvesznek tőlem minden táplálékot, amire szükségük van. Végül 36 hétre születtek meg,éretten és relatíve jó súllyal, még a PIC-et is elkerültük.
2018. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!