Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, annyira...

8 hetes terhes vagyok, annyira ideges mindenkivel veszekszem, folyamatosan azon gondolkozom hogy nekem ez nem fog menni, akarom e ezt? Jó leszek e? Egyszer örülök neki, máskor szó szerint félek tőle, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok megnyugodni, meditáció sport séta annyi mindent bevetettem... olvastam az első trimeszterről de ez kegyetlen.... Pedig örülök alapból a babának ezért nem értem magam!

2018. szept. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Szia, én 9. hétben vagyok, és én is nagyon hisztis lettem, szerencsére a párom birkatürelmű. Gondolom hormonok, nem tudom, nekem első babám lesz. De én meg pont az ellentéte vagyok, még fel sem tudom fogni, hogy mi vár rám. Pedig nem akarok érdektelen lenni, csak még nem merem elhinni, hogy ez velem történik :)
2018. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt is érzem :D nagyon erős érzések ezek és ez a hiszti meg düh mindenért...
2018. szept. 20. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
ráadásul kicsit véres volt a bugyim és görcsölget a hasam! Kezdek bepánikolni!:(
2018. szept. 20. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ne pánikolj! Menj dokihoz MOST! A vérzés+görcs nem játék.


Amúgy szerintem ezek az érzések, hangulatingadozádok normálisak. Nekem is kb a 10 hét környékén jelentkeztek, de szerencsére néhány hét alatt el is tűntek.

2018. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gorcsolsz es verzel azonal irany a surgosegi vagy menj a n9gyogyaszodhoz, de ne varakoz senkire es semmire! Komoly gondok is lehetnek.
2018. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kombika ***** válasza:
Amikor ilyen gondolataid vannak, meg pánikolsz, akkor csak bújj oda a párodhoz, és minden megoldódik! ;)
2020. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!