Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, haránt...

31 hetes vagyok, haránt fekszik a babám. A doki már most prog. Császárról beszél, mert szerinte nem fog befordulni. Ugye még van ideje? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Ő is azt mondta, hogy van idő befordulni, de azért kitűzte a napot is a császárra.... Pedig eddig mindig azt mondta, hogy azt csak legvégső esetben. 39 éves vagyok, lehet ez az oka?
2010. jún. 22. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a korod nem lehet annak az oka,hogy nem fordul be.És még tényleg van idő,az utolsó hetekben is megfordulhat.Én is 31hetes vagyok,nekem sincs még befordulva.Itt a mi kórházunkban nagyon gyakori,hogy simán megszülesztik akkor is a kismamát,ha nincs rendesen behelyezkedve.Én ezért félek,és te ennyiben vagy "szerencsésebb",hogy az orvosod akkor megcsászároz,ha nem úgy fordul be a babád!De addig is nyugi,még simán behelyezkedhet!
2010. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek az életkorhoz semmi köze. Egyébként bőven befordulhat. Egyik barátnőm is befeküdt már a kórházba és mondta a doki, hogy ez már tuti, hogy császár lesz. Másnap műtötték volna. A gyerek másnapra, egy nap alatt befordult és természetes úton jött világra :)

Vannak ilyen csodák. 31 hetesen még nagyon korai megmondani, hogy hogyan jön majd világra a baba.

2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a korod mennyire számít, de nekem pont a 32. hétre fordult be a kislányom, addig ő is feküdt haránt és popsival előre is. Az én orvosom nem ijesztgetett ilyesmivel, pedig én 37 voltam, mikor szültem. Elvileg a te babád is még befordulhat a következő hetekben. Szerintem a dokid inkább elővigyázatosságból adott időpontot.
2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A korod annyiban számít, hogy ez már két tényező, miért vagy veszélyeztetett kategória (35 fölött, be nem fordult gyerek), így könnyebben ledokumentálja, miért tol be a műtőbe.

Amitől amúgy nincs értelme félni: nem fáj, talán kicsit utána kényelmetlen, a kötődés pedig ugyanolyan!

2010. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem korfüggő a befordulás. Az egyik ismerősömnek a kiírt napon fordult meg a baba és akkora slunggal, hogy repedt is a burok. Nagyon gyors szülés volt. Szóval a remény hal meg utoljára. Nekem is van kitűzött időpontom császárra, aztán majd meglátjuk mi a kisasszony álláspontja addig. üdv
2010. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok, akkor még reménykedem!
2010. jún. 22. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is haránt feküdt a lányom,36 hetesen fordult be,a dokim azt mondta,ha teljesen haránt van,36 hetesen be kell fektetnie,mert veszélyes a babára a szülés elindulása is. Utána sajna mégis császár lett 42 hetesen,nem indult be a szülés semmire sem.
2010. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

32 hetesen még a feneke volt alul a babámnak és már nem is fordult be,programozott császár lett és milyen jó h így alakult mert extrém rövid volt a köldökzsínórja,belesem merek gondolni mi lett volna ha természetesen próbálom megszülni!!

27 éves vagyok első baba és a kórházban nem is volt kérdés hogy ilyen esetben műtét mindenképp!!!(farfekvés)

2010. jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!