Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem híztam a terhesség...

Baj ha nem híztam a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok most, 4kg-al vagyok több mint ahogy kezdtem. Ebből már több mint másfél kg a baba, plusz kb 1l magzatvíz,lepény... tény hogy fehérlisztes pékárut,csokit csipszet ilyeneket nem eszem,de előtte se ettem. A baba méretei rendben vannak,de egyéb baja nem lehet ugye?

2018. szept. 21. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 38 hetes vagyok és szintén 4 kg-al vagyok több mint terhesség előtt.

Ugyan IR miatt végig diétáztam, de egyébként is így étkezem.

Baba tökéletesen jól van, doki is csak dicsért. Ne aggódj semmi baja nem lesz a babának, csak a viraminokra figyelj, hogy változatosan étkezz. :)

2018. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de pl. én a 32. hét után még 8 kilót híztam. Ne kiabáld el.
2018. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 6 kg plusznál járok.

36 hetes vagyok.

2018. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, elötte milyen magas és milyen súlyú voltál. HA völt rajtad akkor túlsúly, akkor még az sem lenne gond, ha most kevesebb lennél.

De eleve nem fontos hízni terhesség alatt, amíg a baba rendesen fejlödik!

2018. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A terhesség végere a gyerek meg az egyéb járulékok (placenta, magzatvíz, anyai vértöbblet) kb 5 kg!
2018. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök normális a 4 kg. Ha baj lenne, azt már jelezte volna az orvos :)
2018. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 5,5 kilót híztam, ezt mind az utolsó 3 hónapban. Ugyanis első 2 trimeszterben konkrétan stagnált a súlyom, azaz a baba nőtt én meg fogytam :)

(szénhidrátra figyeltem mert pár kg túlsúllyal kezdtem)

2018. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3 kilót híztam összesen, egészséges, időre született babám lett. Rajtam mondjuk volt túlsúly eleve, így örültem.
2018. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 hetesen eddig 3 kg híztam, túlsúly nem volt rajtam, de nem baj, mert teljesen átlagos volt a BMI-m!:)
2018. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!