Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfazasra, torok fajasra egy...

Megfazasra, torok fajasra egy 8 hetes kismamanak milyen veny nelkuli gyogyszereket szabad?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok es most jöttem ki belőle... paracetamolt vettem be ha kellett es forró mezes citromos teát ittam. 😊 ha nagyon faj a torkod, akkor tantum verde!

Jobbulást!

2018. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lázra panadolt mondtak, de probaltam vegső esetre tartgatni. Viszont mikor köhögni kezdtem, de annyira, hogy minden este azt hittem ott fulladok meg, a háziorvos Sinecod tablettát adott. Nem javallott, és nem kellett az egész levelet vègigszednem, de hatott, jobban lettem, pedig már tüdőgondozóba akart küldeni. Babának se lett baja. Ezt azért írtam, hogy sokszor ami nem ajánlott terhesség alatt, alapos mérlegelés után, hogy mi a rosszabb, adható. Persze orvosi utasításra. Jobbulást!
2018. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amiket biztos lehet: lázra óvatos hűtőfürdő, torokfájásra sós vizes gargalizálás, köhögésre hársfa tea, hagyma tea, kamilla tea inhalálás, tengervizes orrspray. C-vitamin, D-vitamin, kalcium.
2018. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem tetszett az első emberke hozzászólása....

Önjelölt orvosoktól nem biztos hogy érdemes egy kismamának hagyatkozni.

Viszont a gyógyszertárban is attól függ hogy milyen lelkiismeretű emberhez kerülsz. Az aljas valóban azt sóz rád amit akar.

2018. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!