Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos ikres kismamák! Ki...

Szandra0321 kérdése:

Lombikos ikres kismamák! Ki milyen gyógyszereket szedett és meddig?

Figyelt kérdés
11+3 hetes kismama vagyok és lassan abba kell hagynom a gyógyszereket, kicsit tartok tőle. Remélem minden rendben lesz továbbra is. Kinek hogy volt?

2017. júl. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom pontosan milyen gyógyszerekre gondolsz, de leírom ami nálam volt. Én Letroxot szedtem terhesség előtt is, és most is. Ugye ezt nézni kell kb havonta terhesség alatt, mert lehet változtatni kell az adagon.

Bromot szedtem a 12.hétig, és Urtot nyomtam szintén addig. Gondolom attól félsz hogy hogy hagyod el. :) De nem lesz gond nyugi! :)

Vitaminokat meg azóta is nyomom, most újabban a vasat kell plusszba. De egyébként Elevitet, mellé folsavat,ugye most már a vasat, egy kis D-vitamint, természetesen magnéziumot. :)

2017. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: 21+4 hkm :)
2017. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!