Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gumi bennem maradt, de nem...

A gumi bennem maradt, de nem bennem élvezett el, ez esetben van okom az aggodalomra? (terhesség)

Figyelt kérdés

A párommal már együtt vagyunk 2 éve ,óvszerrel védekezzünk és eddig nem is volt semmi baj.

Tegnapi nap viszont szeretkezéskor ( menstruációm negyedik napján) én voltam felül és amikor érezte, hogy elfog menni szólt és én túl hirtelen szálltam le róla és a gumi valahogy bennem maradt , de nem mélyen a vége teljesen kint volt,a barátom pedig magára élvezett.

Mégis ideges vagyok,hogy esetleg került belém előváladék vagy sperma. Barátom elmondása szerint akkor ment el amikor én már mellette voltam...Megtöröltem magam rögtön nedves zsebkendővel. Eseményutánival pedig nem akarom magam mérgezni,ha nincs rá túl sok esély,hogy teherbeessek.

Lehet, hogy már csak az idegesség miatt gondolom ,hogy baj lehet ,soha nem történt még ilyen velem.

Mennyi esélye lehet annak,hogy terhesség lesz belőle?



2018. szept. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi.
2018. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lettél terhes.tesztelj majd
2018. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, nem leszel terhes :)
2018. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2018. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp menstruáltál is, gumi is volt rajta, de amúgy meg nem is benned ment el... Ne csináld már! Szerinted mégis mennyi az esélye, hogy így terhes leszel? Te jó ég... Mi bajod van neked?
2018. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!