Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen hüvelykúp?

9 hetesen hüvelykúp?

Figyelt kérdés

A huvelyemnel mintha egy kicsit fajna. Nallam mindig igy kezdodik es utanna mar viszket folyasom van. Rendelesre sajnos nem tudok menni msjd csak hetfon mert a doki szabadsagon van epp holnap. :/. Mielott teherbe estem mindig Betadin huvelykupot hasznaltam. Holnap leszek 9 hetes. Szerintetek várjak? Vagy ne?

Nem akarom hogy durvabbak legyenek a tunetek :/


2018. szept. 27. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz holnap!

Nem vagy orvos és még az orvos se tudja ránézésre megmondani, hogy pontosan milyen kórokozó okozta fertőzésed van, csak és kizárólag tenyésztéses vizsgálattal! Ránézésre, vizsgálat alapján tünet alapján, folyás színe alapján azért tud tippelni, ezáltal tud már kezelést felírni, de biztosat a tenyésztéses vizsgálat eredményének függvényében fog tudni mondani.

És attól, hogy holnap szabadságon van az orvosod, más orvos is van a világon, menj másik orvoshoz. Ha terhes vagy, akkor időpont nélkül is el kell, hogy lássanak.

És mivel a fertőzés egyik napról a másikra nagyon be tud durvulni, plusz terhes is vagy, így főleg sürgősen orvoshoz kell fordulnod és nem várni hétfőig és nem magadat kezelgetni.

A Betadine kúp pedig nagyon nagyon erős, nem is lehet sűrűn alkalmazni, mivel mindent kiírt a hüvelyedben. Kétlem, hogy épeszű orvos felírná terhesen.

2018. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Betadin kúp semmit sem ér. Terhesség alatt többször is volt gombás fertőzésem, Gynoxin hüvelykúpot kellett használnom,nőgyógyászom ajánlotta.
2018. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Micovag hüvelykúpot is használtam terhesség alatt, ezt is a doki mondta hogy lehet.
2018. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Micovag kúpot ajánlott nekem is a doki azt lehet terhesség alatt is használni. De mindenképp nézetesd meg magad dokival.
2018. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érzékeny a hüvely Flórad, mindig legyen otthon csak tejsavas tartalmazó hüvelykúpod. Használhatod most is, amíg orvos nem lát, de egy kenetet akkor is vetess ha hétfőre javul a dolog. Ezzel kárt nem okozol, viszont a panaszai csökkennek
2018. szept. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3-szor jött elő terhesség alatt a gombás fertőzésem. CNS kúpot írt fel a doki ami használt, de 1-2 hónapra rá megint előjött. Mikor már harmadszorra kezdtem érezni hogy megint lesz utána olvasgattam mert a doki nem vett mintát. Beszéltem a védőnőmmel és kiderült, hogy a sok cukor okozta. Kevesebb cukor tartalmú ételt italt ettem/ittam, körömvirág ülőfürdőt használtam és élőflórás joghurtot ettem. 2-3 napra rá csökkent majd elmúlt a fertőzés.


Te is mellőzd igyekezd mellőzni cukrot és, ha netalántán újra kezd majd előjönni próbáld ki a száraz körömvirágot.

2018. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!