Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykúp okozhat...

Utrogestan hüvelykúp okozhat vizes folyást? Vagy ez normális a 11. héten?

Figyelt kérdés

Az 5. hét óta használok Utrogestant (7. hétig szájon át, utána a hüvelyi verziót). Tegnap reggel, mikor felébredtem, óriási nagy vizes folt volt a bugyimon. Teljesen szagtalan, tényleg olyan, mintha összevizeztem volna. Napközben is éreztem, hogy szivárog belőlem, de miután keveredett a hüvelybe felhelyezett, fehér kapszulával, nem tudtam megnézni, de mintha az is vizes lett volna, vagyis vízszerű.

Normális az ilyen jellegű, teljesen híg, vizes folyás vagy az Utrogestan okozza, esetleg fertőzésre gyanakodjak? Pénteken voltam orvosnál, akkor még nem volt ilyen problémám.



2016. okt. 24. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, gyakran mintha loccsant volna. Ahogy abbahagytam az utrót megszűnt a vizes folyás és olyan lett mint azelőtt (sűrűbb).


Az utrótól kicsit ragacsos a folyás, ha megfigyeled. A kapszulában folyadék van, az okozza.

2016. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt utro után is, 15 hetesen megvizsgált az orvos azt mondta semmi bajom, normális terhesen.
2016. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!