Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jónak számít ha sokat...

Az jónak számít ha sokat mozog a baba?

Figyelt kérdés

22hetes vagyok, első baba. De szerintem elég sokat mozog. De ugye nincs viszonyítási alapom így lehet csak én gondolom túl aktívnak.

Főként késő délután és éjszaka a legtöbbet, ilyenkor órákon át mozog, majd pihen kicsit és kezdi előről.

De napközben is elég aktív, talán a délelőt ilyen 10-ig nyugisabb.


Jónak számít ha ilyen sokat mozog?


(Egyébként nem iszok koffeines dolgokat, este nem eszek cukrosat, szoval nem ezektől aktivalodik)😁


2018. szept. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az a legjobb, ha mozog és még csak most kezdődik. Egyre jobban fogod érezni minden mozdulatát :) Az lenne baj, ha nem mozogna ennyit. Én 35 hetes vagyok és még most is sokat mozog, bár már este nem annyit és kicsit lassabb :)
2018. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugtatott.😊 Boldog Babavárást, neked már nincs sok hátra!🤗
2018. szept. 28. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát bajnak nem baj, az biztos, ha mozog, akkor jól elvan valószínűleg :) Nekem második, 24 hetes vagyok, sokkal többet mozog, mint anno a lányom, de örülök neki, legalább nem aggódom annyit :D
2018. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is!!😊😊 Egyébként imádom mikor érzem a mozgását, egész nap elviselném, csak már azon gondolkodtam hogy normális e. De így már tudom hogy jól van. 😊😊
2018. szept. 28. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy időszak mikor annyit mozgott, hogy még aludni is alig tudtam. Aztán volt, hogy nem mocorgott. Olyan is volt, hogy 2-3 napig szinte meg sem állt aztán 1-2 napig alig mozgott valamit.


Most féléves és egy másodperce sincs nyugton. Keze lába jár, kúszik ide-oda, nincs nyugtom tőle :)


Boldog babavárást!

2018. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nála is előfordul hogy napokig megse áll majd következő nap keveset mozog. Gondolom elfárad a picur. 😊

De azért kifejezetten aktív babának gondolom.

Kíváncsi leszek születése után milyen is lesz. 😊


Köszönöm szépen!🤗

2018. okt. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!