Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyi szokott lenni a...

Nektek mennyi szokott lenni a pulzus? Mi számít magasnak terhesség alatt? 28hkm

Figyelt kérdés

Nekem nyugalmi állapotban 90(valamennyi szokott lenni)

Ha pl takarítok vagy jobban mozgok (egy 2 éves mellett) akkor fel megy 120 környékére. Ezt érzem is rendesen szóval ha tudok akkor le ülök és pihenek.


Kíváncsi lennék más tapasztalataira is :)



2016. jan. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem terhesség előtt is magas volt, mindhárom terhességem alatt nekem is hasonló volt, mint a Tied. Mikor kérdeztem az orvost, védőnőt róla, hogy ez nem probléma-e, azt mondták hogy nem. A vérnyomásom rendben volt.
2016. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt a magas vérnyomás a gond, a magas pulzus nem. Nekem még így is alacsony a vérnyomásom (110/80), a pulzusom is 80 körüli (ez emelkedett meg terhességem alatt).


Én nem szoktam magam fizikailag megerőltetni, így nem szokott felszökni.:) Bár, a munkahelyemen azért az új gyakornokok mindent megtesznek az ügy érdekében!!!!:))


32hkm

2016. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a védőnő h ha többször van 100felett akkor azt azért érdemes meg említeni a házi orvosnak illetve a terhes gondozóba..

Házi orvosomnak említettem h a védőnő szólt h szóljak, de csak legyintett rá :D :/

Terhes gondozóba hét közepén megyek majd.

2016. jan. 16. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt 140, na az magas volt.

100 körül oké.

De kézzel számold, a gépi nem biztos hogy pontos.

2016. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nemterhesen 80 körül normàlis. Értelem szerűen ha terhes is vagy, meg fizikai munkàt végzel, akkor magasabb. Nekem képes nyugalmi àllapotban 110 körül lenni, nem zavarna, ha nem lenne tőle légszomjam néha. Gyógyszert akkor adnak rà, ha nagyon zavaró.


34 hkm

2016. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmit szerintem felesleges védőnőtől megkérdezni, hiszen nem orvos. persze, biztos látott már annyi kismamát, mint egy orvos, de attól még csak mások tapasztalataira tud hagyatkozni.:)
2016. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg a védőnőt. Ő mondta.

Én "természetesnek" tartottam..

Ezért is kérdeztem itt rá h nálatok mik voltak a tapasztalatok

2016. jan. 16. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 70-90 között mérték a gondozáson (kiskönyv).
2016. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!