Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 HETES kismamik hogyan...

5 HETES kismamik hogyan éreztétek/érzitek magatokat ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mik a tünetek? Izgultok? Esetleg akinek már volt egy vetélése, hogyan gondolkodik most?
2010. jún. 23. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

szia. először is gratula.

másodszor, bár már picit régen volt az az öt hét, de én: égett a gyomrom nagyon és sokat kellett pisilnem. egyébként ott volt bennem a félsz még jó 12 hetes korig, aztán az afp eredményig. hányinger, hányás nem volt. viszont iszonyat álmos voltam, állva el tudtam aludni. borzalom volt! estem össze szinte.


te tüneteid?


27 hkm

2010. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm. Én is borzalmasan álmos, fáradt vagyok, ki is kellett vennem pár nap szabit, mert a munkahelyemen is elaludtam. Hányinger néha, én nem pisilek olyan sokat. Gratula neked is a babához, bárcsak már én is ott tartanék!! :)
2010. jún. 23. 12:53
 3/31 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma töltöttem az 5 hete. Hányinger, émelygés VAN. A petezsák 6mm, 2 hét múlva kell vissza mennem.
2010. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan egyidősek vagyunk! :) Én is ma vagyok 5 hetes! :) Én pénteken megyek dokihoz. Félek...
2010. jún. 23. 13:09
 5/31 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok, 5 hetesen minden este hányingerem volt, feszült a cicim, az álmosság később jött, a hányinger megmaradt, bár ma semmi bajom. Én ma megyek csak dokihoz én is nagyon izgulok, pedig ő már a második baba!
2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Szia! Vasárnap töltöttem az 5. hetet! :)

Volt már 1 missedem egy évvel ezelőtt! :(

Így kicsit egyben van a gyomrom,de pozitívan gondolkozom!

Ma példáut többször hánytam és folyton émelygek,a melleim leszakadnak,pedig bromocriptint is szedek mert magas volt a prolaktinom! :(

Holnap megyek dokihoz,1 hete még csak 2 mm-es petezsákot és 25 mm nyálkahártyát láttunk.

2010. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Elős vagyok...ne aggódjatok csajok. én lehet kegyetlennek hangzok de azt mondom: ha netán elvetél az ember az elején, annak oka van. nem lett volna életképes.


én is elaludtam a melóhelyemen...még jó hogy semmi főnök nem volt csak a szemben ülő kolléganő. ledőltem az asztalra mert szinte esett le a fejem. hát bealudtam, pár perc múlva a kint ajtó nyitására riadtam fel. iszonyat volt, a vérnyomásom jó ha elérte a 110-et, míg addig 130 körül volt.Akkor szívesen cseréltem volna egy hányingeres kismamával. alig vártam hogy hazaérjek, levánszorogtam a buszról. bezzeg aztán mikor aludhattam volna meg nem tudtam. de bevallom a terhesség óta alszom el 23 óra előtt. mint akit nyakon csapnak. csak anno eg alig bírtam az ágyból is kimászni reggel. :-) örülök hogy elmúlt!


Nektek van valami titkos favoritotok hogy kislányt vagy kisfiút szeretnétek? nekünk lányunk lesz, első baba :-) és itt kisérték figyelemmel a tesztelésemet is, azaz 4 hetes kortól már itt cseverészek a többi kismamával.


vigyázzatok magatokra, ne emeljetek.

2010. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
én a harmadik válaszoló vagyok. Lányt szeretnék a párom fiút. Ha lány akkor Anna-Dorina, Ha fiú Dániel- Ádám
2010. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
bocsi második válaszoló vagyok.
2010. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A Dorina nekem is befutó volt, de a férjemnek nem tetszett. pedig nagyon édes név. az Anna is, ami szintén nem tetszett, mert ugye olyan nevű rokonuk van már! :-)

16 hetesen a dokibácsi azt mondta: úgy néz ki nem fiú. nem is foglalkoztunk annyira ezzel a kijelentéssel. aztán a 18hetesen közölték hogy biza az nunis :-))) én lányra vágytam, férjemnek mindegy volt!

Tulajdonképpen eddig rohantak a napok...ma meg lelassultak, pláne hogy az embernek előjönnek a nyavalyái is!

2010. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!