Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Daedalon? Lesz baja...

Segítség! Daedalon? Lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Nem tervezett a gyerkőc, nagyon nem számítottunk rá. Iszonyat rendszertelen ciklusaim vannak, sokszor teljesen kimarad több is egymás után, néha meg 20-21 napra jön meg, úgyhogy majdnem 8 hetes volt a baba mire kiderült, hogy ott van. A hetedik-nyolcadik héten a terhességi hányingert visszatérő gyomorfertőzésnek gondoltam (2-3 napig kegyetlen rosszul voltam, aztán pár napig kutya bajom, utána kezdődött elölről...) és sokszor vettem be Daedalont. Van, ahol azt írják hogy tilos, van, ahol simán engedik, teljesen elvesztem.

Nyilván kérdeztem a dokit, hogy mire számítsak, közölte hogy "Hát, majd meglátjuk...".

Nektek van tapasztalatotok, a Ti dokitok/védőnőtök mondott ezzel kapcsolatban valamit?

Nagyon aggódom!


2018. szept. 30. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez baj lenne. Nyugodj meg!
2018. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz!

Én is vettem be 1-2x, anyukàm pedig rendszeresen szedte orvosi utasításra.

Orvos is ezt javasolja annak, aki annyira rosszul van...

2018. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség

A terhességre vonatkozóan nincsenek adatok. Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett.


ez van a betegtájékoztaton!ha annyira káros lenne, vészeshányás esetén se lehetne szedni! szerintem nem lesz semmi baja a babának emiatt

2018. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt írták fel terhesen, nem segített semmit, de szabad szedni.
2018. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Picit megnyugodtam...természetesen megtartjuk a picit, ezt nem írtam oda de egyértelmű és nagyon várjuk is.

Nekem rengeteget segített így utólag, egy szemmel egy-két napig is elvoltam. Bár nyilván akkor valami vírusnak hittem, ráadásul pont egy utazáson voltunk, és nem akartam végighányni. Hát ezek után nem fogom szedni egyáltalán, annyira nem vészes a dolog, abszolút bírható.

2018. szept. 30. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dokim mondta h szedjem. semmi baj nincs azóta se (7 hónapos már a baba) :) nyugi
2018. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!