Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van e olyan krém, ami megelőzi...

Rokaone kérdése:

Van e olyan krém, ami megelőzi a striákat, illetve megszünteti azokat? Akár mellen, akár combon, fenéken?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Genetikai adottság, hogy lesz-e, vagy sem.
2018. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos jó genetikát nem tudsz magadra kenni. Márpedig csak annak a függvénye. A meglévőket meg nem tudod eltünteni, majd kifakul.
2018. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Vannak krémek amik azt ígérik, de ne fűzz hozzájuk reményeket.Aki hajlamos rá annak lesz kenhet magára akármit.
2018. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

80% ban genetikai,de segít(het) ha sok vizet iszol es kened magad (barmilyen testapoloval) mert nem mindegy hogy száraz a borod vagy sem.

Ha hajlamos vagy rá,szakadni fog, de nem mindegy h szaraz a borod es pokhalos lesz a hasad vagy kivul-belul hidratálsz es fele annyi csíkod lesz.

2018. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! ;)
2018. okt. 1. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajna tényleg genetika, így elsősorban azt kell nézni, hogy hajlamos vagy-e a striásodásra, ha igen, akkor valószínű ki fog jönni a terhesség alatt is.

Nekem ezt a krémet ajánlották: [link]

Őszintén szólva kenem szorgalmasan a 14. héttől, úgy vagyok vele, hogy lehet így is kijön, de ha enélkül jönne ki, akkor évekig verném a fejem a falba, hogy ha kentem volna valamivel nem így néznék ki. A testápolóra meg amúgy is szüksége van a bőrnek.

2018. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is megvettem a nyáron a dm-es krémet, amit az utolsó is írt. Hidratálásra kiváló, és arra, hogy a darazsak ellepjenek az illata miatt :D Én utánaolvastam, szeretik, de a striákra nem a leghatásosabb.

A bio oil-ról hallok sok jót még. A meglévőket az biztos, hogy szépen rendbeteszi. De kialakulásban a genetika a fő mérvadó.

2018. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!