Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 terhes vagyok, az mai Uh a...

24 terhes vagyok, az mai Uh a következőket mutatta: Jobb magzati pyelon (vesemedence) 9x14 mm-re tágult, bal magzati pyelon 8 mm. Magzatvíz mennyisége az átlagosnál több. Aggódnom kell?

Figyelt kérdés
van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2008. nov. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát azt nem tudom én sem,hogy kell-e aggódnod,de ha kéne akkor szerintem már szólt volna az orvosod.Nekem az első gyerkőcnél átlagosnál kevesebb volt a magzatvíz,de nem lett semmi gond.A második babónál nekünk is volt némi pyelon tágulat 24 hetesen.De azt mondták az ultrahangon,hogy ne aggódjak,mert általában mire megszületik a baba,addigra ez eltünik.És ez a tágulat a fiú gyerekekre a legjellemzőbb.És láss csodát tényleg fiú lett.:)))))


Remélem sikerült kicsit megnyugtatnom.

Egy 22 hetes.

2008. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem is fiam lesz. :)
2008. nov. 4. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt kb. ennyi idősen pyleon tágulat, kisseb kicsit, 8mm aztán lett a másik oldalon is 6,5mm. De a doki mindig megnyugtatott, hogy el fog múlni a terhesség alatt. A 28.hétre el is múlt teljesen. És tényleg fiúknál léggé gyakori.Annyi hogy 3hetente hivott ultrahangra. És egyszer nekem is volt az átlagosnál több a magzatviz, de az mindig változik azt mondta.Aztán az is norm.lett.

Ne aggódj, biztos hogy el fog múlni. De megnyugtatott engem ha esetleg nem múlna el a hasmban akkor sem nagy gond, akkor elmúlik a születése után.

Sok boldogságot kivánok!

36hetes kismama

2008. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van most! 19 hetesek vagyunk, első baba, és kisfiú :) Nekem is azt mondta a doki, hogy ne aggódjunk, kisfiúknál ez gyakori, és még méhen belül kinövik. Hát reméljük így lesz. Ne aggódj, minden rendben lesz.
2009. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!