Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz hogyan zajlik?

Magzatvíz hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 07:02
 1/4 A kérdező kommentje:
*magzatvíz vétel. Elnézést elírtam.
2018. okt. 3. 07:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal megnézik a babát. Utána adnak egy erzestelenito injekciót, és utána szúrnak be. Nekem fájdalmas volt, de azért könnyen viselhető. Úgy állítottak be az ultrahangot, hogy végig láttam közben a fiamat. A beavatkozás után a saját lábadon mesz át a kirterembe pihenni.
2018. okt. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem hétfőn volt méhlepény mintavétel, majd össze kakiltam magam úgy féltem, érzéstelenítésről szó sem volt.

Tűt szúrtak a hasamba, bele a méhlepénybe. Fájt eléggé. Kb 5 percig tartott, utána is fájt vagy 10-15 percig. Több kismamával -beszélgettem, nekik magzatvizet vettek, ők azt mondták, h nekik nem fájt. Az eljárás ua volt nekik is, csak ott a vízből veszik a mintát.

2018. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem is vettek mehlepenybol mintát és nekem az nem fajt, de akkor is erzestelenitettek, lehet mindenhol más a protokoll, mondta a biológus, hogy lehet azért fajt a magzatviz mintavétel, mert előtte egy héttel volt csak a chorionboholy biopszia.


Drukkolok, hogy mielőbb megnyugtató eredményt kapj, hogy egészséges a babad.

2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!