Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt lehet érezni, ha nyílik/ny...

Azt lehet érezni, ha nyílik/nyitva van a méhszáj?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa érzésem van 1-2 napja, mintha a hüvelyem le akarna szakadni, belülről érzek nyomást, elég megmagyarázhatatlan. Vagy ez a baba lenne, ennyire lent van? Pénteken voltam dokinál, akkor 3000 volt a méhszáj érték.
2018. okt. 4. 07:11
 1/8 A kérdező kommentje:
29 hkm
2018. okt. 4. 07:18
 2/8 anonim ***** válasza:

En semmit nem ereztem, szerintem nem is lehet erezni... meg akkor sem ereztem, mikor szules elott a tagulasos verzes is jelentkezett....


Szoval, nyugi, szerintem csak a baba novekvo sulya miatt van ez az erzesed!

2018. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni, maximum görcsöket, ami nyithatja.
2018. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En 34-35 hetesen par eve, pont keszultunk volna elutazni hetvegere olyan 200 kmre, mikor elotte este a kocsiban jott egy gorcs a derekamba es a hasamba, ami par masodpercig tartott de eros volt, pont az jutott eszembe hogy ilyenek lehetne a szulesi gorcsok meg az elejen. Aztan elmult. Hazamentunk es lattam hogy volt egy kis ver is. Mivel nem mertunk igy masnap utnak indulni ugy, hogy nem tudjuk mi van meg keso este bementunk a korhazba.

Ahol rogton bent is tartottak. Kinyilt a mehszaj, de vegulis nem lett koraszules.


Egyebkent van aki eszre se veszi ha nyilik de altalaban azert tarsul hozza gorcs es pici verezgetes.

2018. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 hetesen volt vetélésem ez miatt. SEMMIT sem éreztem belőle.

Következő terhességnél is 18 hetesen már alig maradt méhnyak és kitölcséresedett belülről, 3 cm-re volt nyitva a belső méhszáj. Abból sem éreztem semmit, csak az UH-on vették észre.

2018. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 28 hetesen éreztem ilyen szúró, feszítő érzést napokig. Annyira erőssé vált, hogy kisugárzott már a combomba és a derekamba is.

Meg voltam róla győződve, hogy kinyílt a méhszájam, de szerencsére a doki mindent rendben talált és azt mondta, hogy a baba súlya kezdi nyomni a medencém.

30 hkm

2018. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Álítólag nem a hüvelynek kell fájnia,mikor nyílik a méhszáj, ha hüvelybe van szúrós, nyomós érzésed (mint nekem is) az a kisbaba súlya, ami egyre nagyobb. Ha méhszáj tágulna lehet semmit sem éreznél, de általában hasi görcs és erős derék fájdalommal jár és enyhe vérzéssel. De nyugi nincs semmmi baj, ne idegeskedj, mert az a legrosszabb!!!
2018. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtattatok!

Valószínű, hogy a baba súlya lesz csak.

2018. okt. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!