Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kettőnek nincs köze egymásho...

A kettőnek nincs köze egymáshoz? Vagy lehetséges?

Figyelt kérdés

3,5 éve szültem 18.héten derült ki a neme.

Most újra babát várok. De a 18.héten sem tudták megmondani a nemét.

Ugyanazok a tüneteim. Vagyis semmilyen tünetem nincsen. Ugyanazokat kívánom. Minden ugyanolyan. Persze a testem nem! 🤣🤣

Nagyon kíváncsi vagyok már!

Lehet, hogy ő is ugyanolyan nemű? Vagy ez hülyeség?


2018. okt. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. :)
2018. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazokat kívantam mindkét terhességemnél,tüneteim is ugyanazok voltak,minden egyforma volt egesz terhesség alatt.2 kislányom van :₩
2018. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom ugyanúgy végighányta a terhességét mindkettőnél. 1 fia, 1 lánya van...


Amúgy meg nem hinném, hogy a nemétől függ, hogy épp hogy fordul az ultrahangon...

2018. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. terhesség: ájulás, hányás, szédülés. 11 héten elvetettem (16 éves voltam), így nem tudom a nemét.

2. terhesség: semmi tünet, 20. héten mutatta meg magát. A kiírt napon született császárral, fiú.

3. terhesség: semmi tünet, 21. héten mutatta magát, 39. héten császárral született, lány.

4. terhesség: semmi tünet, 6. héten megállt a fejlődés, missed ab.

5. terhesség: semmi tünet, 7 hetes vagyok.


Nálunk érdekesség a családban (még unokatesóim körében is), hogy mindenhol egynemű gyerekek vannak, csak nálunk van vegyes testvérpár, pedig mindenhol ugyanazok a szülők.

2018. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.terhesseg emelygés, szagundor, édességkívánás, sírosság: Fiú


2. terhesség: erős hányinger, fáradékonyság, ingerlékenység, semmi kívánósság: szintén fiú lesz a drága.


Szóval tökre nem mérvadó, h ugyanolyan tünetek ugyanolyan nemű babák lesznek...


25hkm

2018. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt 11 héten megmondták, a 13. hétig volt hányingerem, de nagyon, és csak chipset ettem és híztam. A másodikat csak a 23. héten tudták megmondani, kb. addig volt hányingerem, de csak enyhe és csak 2 naponként és folyton húst ettem és fogytam. Mindkettő fiú.
2018. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!