Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a clearblue...

Mi a véleményetek a clearblue teszt hatékonyságárol? Szerintetek melyik a legjobb és legbisztosabb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyon biztonságos tesztet kiprobálni es emiatt lennék kiváncsi a tanácsotokra hogy nektek melyik teszt vált be.

2018. okt. 9. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind biztonságos, ha időben csinálod. Olyan van, hogy egy szinte nem látható csíkot pozitívnak gondol az ember és 1 - száradási csík 2 - tényleg pozitív de korai, megjöhet attól sajnos. Vagy egy teszt negatív és az ember lánya elkönyveli, hogy sikertelen hónap, de mégis van baba csak nagyon korai volt a teszt - bár szerintem aki annyira korán tesztel, az minimum 1-2 naponta megismétli.


Egyébként használtam a CB digitálisát, azon nincs mit elnézni. :D

2018. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sima Clearblue teszten néha van szellemcsík száradás után, amit sokan (aki reménykedve pár óra múlva újra megnézi) pozitívnak hisznek, de csak a dobozon írt időben lehet valid eredményt kapni. A digitális esetében a pozitív eredmény valóban pozitív szokott lenni, max a kiírt szám pontatlan. Nekem a 2-3 hetet jelezte, és nem stimmelt, de a baba valóban úton volt már.
2018. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Hallotam hogy a clearblue teszt még elmaradt menstruáció előtt megmutatja az eredményt ez igaz ?
2018. okt. 9. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos eredményt akarsz, akkor nem tesztelsz a kimaradás előtt. Pont erről írt az #1 Válaszoló.
2018. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De már elég régota vagyok furán és az előző menstruáciom eleggé más volt mint amilyen szokott lenni ezért gondoltam megprobálom előtte is .
2018. okt. 9. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, minden teszt biztos, ha mondjuk a menzesz elmaradása után 1-2 nappal csinálod, nálam legalábbis akkor már egyik sem volt negatív (többet csináltam, nem nagyon hittem el :D ) De vettem digitális Clearbluet, ami tényleg pontosan kijelezte azt is, hogy mennyi idős a terhesség. Nekem a 3+-t írta ki, ami orvos számolása alapján 5+, és az uh-n tényleg 5+1 (+/- 6) nap volt a méretek alapján. Úgyhogy ilyen értelemben az a legbiztosabb, de én olyat már csak akkor vennék, ha van egy olcsóbb pozitív tesztem, mert elég drága.
2018. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét terhessegemnel teszteltem clearblue teszttel (is), egyértelműen pozitív volt.


Egy kesesnel is hasznaltam, akkor negatív volt.

2018. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az 1. válaszolóhoz. 4 terhesség, legalább 5 féle teszt: késés napjától teszteltem, mind pozi.

Amikor meg nem voltam terhes, mind negativ.

2018. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!