Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még a terhességem előtt...

Még a terhességem előtt tetováltattam a szemöldökömet, amit most megint át kellene tetoválni, hogy teljesen jó legyen. Azóta viszont babát várok most vagyok a 24. héten! Árthatok vele a babának, ha megcsináltatom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem tetoválunk, nem a fájdalom miatt amit a baba érez meg egyéb blabla, hanem gyulladásos folyamatok is elindulhatnak (amit te nem is érzékelsz) ami árt a babának. Úgyhogy várjál a szülésig, de terheseket nem tetoválunk. Viszont ahol én lakom vannak olyan kozmetikusok akik elvállalják, de nem menj olyanhoz.
2008. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy terhesség alatt sokkal alacsonyabb az ember fájdalomküszöbe!. Megváltozik a hormonháztartás is, és emiatt lehet, hogy kilökődik a pigment, vagy ha netán elfertőződik komoly szövődményekhez vezethet. Várd meg, amíg a babád megszületik, ráérsz utána még tetováltatni.
2008. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két tetováló barátom van, az egyik rendes tetkós, a másik kozmetikus, és mindkettő szerint TILOS terhesen + szoptatás alatt a tetoválás!!!!!!!!
2008. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsotokat és maj később megcsináltatom!

Köszönöm a válaszokat!

2008. nov. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!