Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok, hogy...

8hetes terhes vagyok, hogy mikor van a genetikai vizsgálat? És fáj-e a magzat víz vétel és hogyan csinálják és hol és mennyiért? 36 éves vagyok szoval minden féle képpen megcsináltatom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A genetikai UH a 12. héten van, ez párosul vérvétellel is. A magzatvízvétel nem fáj, de eléggé kellemetlen. Én nem csináltatnám meg, de te tudod.
2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

36 évesen ingyenesen megcsinálják a magzatvízvételt. Változóak a vélemények, van akinek egyáltalán nem fáj, van akinek jobban mint maga a szülés. Ha jól emlékszem a 16. héten csinálják.

A dokidnál kérdezz utána.

2011. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e már gyereked, de érdemes utánanézned, hogy mekkora vetélési kockázata van ennek a vizsgálatnak.

Gondold át, hogy biztosan akarod-e...

2011. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben integrál tesztet csináltatnék és ha nem megnyugtató az eredmény akkor mennék magzatvízvételre. nem vagy olyan "öreg" ám! Nem kell azért félni mert manapság a fiatalabbak több beteg babát szülnek mint az idősebbek.
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, "integrált tesztet" csináltatnék.
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj kimondottan a magzatvízvétel, csak addig, amíg belebökik a tűt a pocidba. Utána sokat kell pihenni. Nekem 2 hétig eléggé keményedett a pocim utána. A korod miatt ajánlott, ilyenkor ingyenesen megcsinálják, a 16. hét után.
2011. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viszont, ha beteg lenne a gyerek azt kiszűrik. Ki akar egy életen át beteg gyereket gondozni?
2011. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki jobban örül egy beteg gyereknek, mint egy vetélésnek, amiről sosem fog kiderülni, hogy beteg volt vagy sem...
2011. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ehhez 36 évesnek lenni, én 19 évesen is megcsináltattam, ingyen. 3 perc az egész, ebből kb 20 másodperc az, amire azt mondom, hogy fáj, a szűk keresztmetszet a 4 hét várakozás.
2011. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!