Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hol kell keresni a...

16 hetesen hol kell keresni a baba szívhangját? Még mindig nagyon lent?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjátok, hogy hülyeség a szívhangfigyelő, nem erről szól a kérdés. :)


Szóval mindenhol azt olvasom, hogy 12. héten, amikortól ajánlott használni, még nagyon lent kell keresni a babát, kb. ott, ahol a szeméremszőrzet kezdődik.

Én most 16 hetes vagyok, még mindig annyira lent kell keresni, vagy már feljebb, közelebb a köldökhöz?


2018. okt. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm, én 18 hetes vagyok, kb. a kilencedik hét óta megtalálom. A tizenhatodik hét környékén gyakran volt a köldököm és a vénuszdomb között félúton, ez kb. még most is így van. De nagyon sokat mocorognak ilyenkor, ha este hallgatom fentebb szokott lenni köldökmagasságban, reggel pl. ott szokott pocolni, ahol a szeméremszőrzet kezdődőik, vagy egy gondolattal felette. Egyébként én most már sokszor nem magát a szívhangot találom meg, hanem azt hallom, ahogy rugdos, szóval ha bugyborékolás szerű hangot hallasz, akkor nyomon vagy. :D
2018. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Kezd el lent, aztán addig keresgesd míg meg nem találod. Csak légy türelmes!

Hallgattad már a szívhangját vagy ez az első alkalom?

2018. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze nincs értelme, de nekem is volt ( kapt)


Érdekes hallgatni


Kb ilyenkor találtam meg.


A köldök és a szeméremsont közti magasságban.

Nekem jobb oldalon, de általában bal oldalt szoktak feküdni ( később is mindig fordítva feküdt)

2018. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


3.

2018. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Most kaptam a szívhangfigyelőt 16 hetesen, kipróbáltam, elsőre nem sikerült 10 perc alatt megtalálni, kikapcsoltam, mert nem akartam tovább zavarni a babát. Holnap újra megpróbálom.

Nem aggódom, biztos csak én voltam béna elsőre. :D

2018. okt. 12. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első alkalommal 20 perc kellett mire megtalált ám, annyira bénáztam. Lassan húzd körbe a készüléket az egész hasadon. Érdemes először lent kezdeni. Sok sikert hozzá!
2018. okt. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!