Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok ....

35 hetes kismama vagyok . Nagyon nagy szükségem lenne tanácsra . Lehet vesegyulladás terhesseg alatt az nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
Ez nagyon fontos nekem . Tegnap reggel kezdett el alhasi fájdalmaim lenni ami azt jelenti hogy nonstop fájást . A pisilés az sem maradhatott el szinte minden 2 percben éreztem hogy wcre kell mennem . Ez melett még a hasam alja is fájt. Egy kis idő el teltével a derekam is fájni kezdett a vesém körül ami borzasztó. Párom hazajött a munkából egyből az orvos . Ott megvizsgáltak a babát persze én tudtam hogy semmi baj nincs a babával itt valami más kell legyen. Minden hülyeséget megcsináltak. De arra választ senki nem adott hogy ez nekem miért van . Aztán haza jottunk és le feküdtem. Azt tanácsoltak lehet a baba úgy fekszik és azért érzem a fájdalmat így hátamon feküdve aludtam hátha el helyezkedik . Ma reggel már nem fájt a hasam alja viszont a vesém vagy a derekam igen . Utanna olvastam a neten hogy ez lehet vesegyulladás is . Mivel antibiotikumot nem vehetek terhesen ígyhát a jó meleg takaró maradt . Orvoshoz csak hétfőn tudok menni . Adjatok valami tanácsot mert érzem meg bolondulok . Ami még furcsa is hogy pisilés alatti is színesebb én inkább olyan véresebbnek mondanám . Nem annyira vészes mert ha az lenne akkor sürgősség .Utanna olvastam ennek is azt írjak hogy a felfázástól . Ez mind oké egy olyan embernek aki nem 35 hetes terhes . Tudom ha nem kezelem ki akkor ez veszelyes is lehet de a sürgősségen ha be utalnak akkor is csak hétfőn kezdik meg csinálni a vizsgálatokat . Adjatok valami tanácsot hogy hogyan kezeljem ezt ki . Legalább hétfőig.
2018. okt. 13. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem lenne ilyen rövid a határidő, én a Tőzegáfonya (tbl / caps) javasolnám, ami ilyen esetekben segíthet. DE ha bármilyen hagymád van otthon (vörös, lila, legjobb a fokhagyma, de mindben természetes antibiotikum is van), akkor egyél azt natúr, - ha bírja a gyomrod - kenyérre szeletelve valamilyen szendvics formájában. Minden hagyma a vizeleten keresztül választódik ki, és fertőtleníti a vizeletet, meg az egész húgyúti rendszert. Nekem minden alkalommal remekül beválik, mind a hagymás, mind a tőzegáfonyás kezelés, emiatt is merem ajánlani. :)

2018. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizeletből egyből tudják, hogy van e gyulladás. A másik meg lehet terhesen antibiotikumot szedni, én is szedtem baktériumra. Szerintem is úgy fekszik a babád, hogy nyomja a vesédet, ez ellen semmmit nem tudsz tenni. Igyál sok vizet és pihenj
2018. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Terhesen is lehet antibiotikumot szedni. Sőt, ha indokolt, márpedig egy bakteriális húgyhólyaghurutnál, ami valószínűleg neked van, arra kell is szedni, hisz az fogja a baktériumokat elpusztítani, ami a gyulladást okozza.

Ne várj hétfőig, menj ügyeletre, ott csináljanak vizeletvizsgálatot.

Ne otthon kezelgesd. A meleg takaró, a gyógynövény semmit nem ér, ugyanis a baktériumokat egyik sem fogja elpusztítani. Ellenben ha lesz egy vesemedence gyulladásod, az pár nap alatt is ki tud alakulni, ha már most így vagy, az sem kizárt, hogy már esetleg kezdődően ki is alakult, abból nagy baj is lehet!

Szóval sürgősen fordulj orvoshoz!

2018. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!