Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hétben már érezhetem ilyen...

15 hétben már érezhetem ilyen intenziven a babát?

Figyelt kérdés
Kb 14-15 hétben vagyok,második baba.pár napja érzem mintha rugdosna,nem kaparászásokat meg ilyen enyhe dolgokat érzek hanem h kimondottan mintha megrugnának vagy ütögetnének belülröl :) föleg ha ülök,olyan mintha nem tetszene neki vmi,mivel irodában dolgozok egész nap ülök,nyomódik a hasam.fekve csak nagyon ritkán érzem de igy szinte egész nap.ugye ez már ő? 😍 elsö babánat 18-19héten kezdtem érezni de most ezt korainak tartom
2018. okt. 18. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn is így voltam a második gyereknél, már 12 hetesen éreztem valami aprót aztán 14-en már erösebben.


DE évekkel késöbb olvastam egy könyvet amiben a gyermeki fájdalomról írnak, mint rendszeres fejfájás, hasfájás, amikor nem találnak mögötte problémát, még is a gyereknek iszonyat fájdalmai vannak.

Na ebben magyarázzák el, hogyan müködik az emberi test.

Pl érzel valamit de az valóságban nincsen háttere, csak az emlékezeted olyan erös, hogy azt valós érzésekké teszi. Szóval így vissza gondolva talán mikor korán éreztem a magzatomat, az is csak egy emlékezet érzés volt... kitudja. de az érzésed valódi még akkor is ha nem rugdosna...

2018. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2018. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt is 14 hetesen éreztem, sosem remegősen, rugdosott egyből. 😊 A másodikat is ilyentájt kezdtem minden nap érezni.
2018. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, nekem már kívülről is látszik..ha nagyon figyelünk 😍második baba
2018. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most a második baba 16 hetesen már ha nagyon figyeltük, kívülről is látszott, az apja is érezte a kezével már, nemhogy én :) Simán lehet szerintem. Az első babámat mellső fali lepénnyel a 15. héten kezdtem érezni, a másodikat hátsó falival már 12 hetesen határozottan felismertem néha, csak még nem rendszeresen, és gyengén.
2018. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!