Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion-D 100 hüvelykúp terhessé...

Klion-D 100 hüvelykúp terhesség elején alkalmazható?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és enyhé viszkető érzésem volt így elmentem dokihoz aki megvizsgált uh-val is de felírta a kliont ami elvileg nem alkalmazható az első trimeszterben. Nehezen jött baba így féltem . Valakinek van tapasztalata? Okozhat kárt vagy mért nem.lehet használni?
2018. okt. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem alkalmazható. Nekem meg kellett várnom, hogy betöltsük a 12 hetet
2018. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is meg kellett várni a 12.hetet a kezeléssel
2018. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem árthat többet a fertőzés ha olyan sokáig nincs kezelve?
2018. okt. 19. 05:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kezeletlen, esetleg felszálló fertőzés sokkal nagyobb bajt okoz, mint a rá való kezelés! Ugyanis egy felszálló fertőzés méhgyulladást okozhat, amitől meg a terhesség korai szakaszában vetélés is lehet.

Nyilván az orvos úgy írta fel, hogy tudatában volt annak, hogy terhes vagy.

Én biztos használnám, ha az orvos azt mondta. Arról nem beszélve, hogy aki kibírja a 12. hétig azt az égedelem viszketést, irritációt, esetleg fájdalmat, annak gratulálok.

2018. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Külsőleg krémet lehetett használni a viszketés ellen
2018. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De a kórokozók a hüvelyben vannak, ha nincs kúp, a kórokozók hetekig ott szaporodnak tovább a hüvelyben...
2018. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) az orvos tudja hogy terhes vagyok azért is rohantam a fertőzéssel egyből hozzá mivel még nagyon az elején elkaptuk a dolgot igy a 10 tabletta helyett csak 5-öt használok fél aztán visszamegyek kontrollra igy mégsem ártok annyira.
2018. okt. 20. 04:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett használni az első trimeszterben, nem lett semmi gond,a 10 napot is betartottam. Azóta 21 hetes vagyok már és egészséges a baba :) egy fertőzés többet tud ártani
2018. okt. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használd el az összes kúpot, amit felírtak. Ugyanis ha nem teszed, akkor a kórokozók nem pusztulnak el, hanem idővel újra elszaporodnak és újra, meg újra ki fog alakulni a fertőzés.
2018. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!