Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány napig tart az aranyér és...

Hány napig tart az aranyér és mivel lehet enyhíteni, még szüntetni?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok, és meglátogatott életem első aranyere. Igyekszem sokat inni, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztani de úgy látszik nem elegendőt. Ezelőtt még sosem volt nekem hasonló panaszom, és hát elég kellemetlen. Hány napig tart ez az állapot és mit tehetek ellene. Van esetleg valami olyan házi praktika amivel orvosolhatnám?
2018. okt. 19. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Reparonnal kenheted,az használható terhesen is.
2018. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek csak pár napig tart, valakit örök életében elkísér. A székrekedés mellett a sok ülés, kevés mozgás is fokozza a hajlamot - ami egyéni -, terhesen pedig ugyanaz is oka, mint a visszereknek, meg a vizesedésnek, hogy több vért kell áramoltatnod. Reparont és Spertit lehet használni. Házi gyógymódok maximum a gyulladáscsökkentésre vannak (pl. körömvirág, kamilla fürdővízbe vagy borogatásként vagy kenőcsként, de ezek sokat nem érnek.) Szerintem a Detralex tabletta a legjobb, de valakinek engedik terhesen, másnak meg nem, úgyhogy erre a dokidnál kérdezz rá.
2018. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
spertit ajánlják terhesség alatt !! reparonról engem lebeszéltek a gyógyszertárban !
2018. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reparon, vagy körömvirág, rengeteg víz, száritott füge, datolya, minden nagy dolog után mosakodás, vagy legalább nedves törlő, ne legyen forró víz, se ne túl hideg, inkább olyan kellemes. Nekem 35.héttől van,most vagyok 38ba, az elején borzalmasan fájt alig tudtam ülni tőle, most már nem érzem, de még mindig ott van :( remélhetőleg elmúlik szülés után
2018. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sperti nekem rendbe hozta pár nap /max egy hét alatt. Terhesség alatt is és szülés után is.
2018. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!