Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. héten látszódhat már a pocak?

13. héten látszódhat már a pocak?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, ritkán látogatok haza. A családomnak személyesen akarom majd bejelenteni a hírt. 13 hetesen leszek otthon, ugye nem lehet még akkora hasam akkor, hogy rögtön kiszúrják? :) Nem így akarom, hogy megtudják.

Tudom, hogy mindenkinél kicsit más, de hatalmas eltérések nem hiszem, hogy lennének, úgyhogy szívesen várom a tapasztalataitokat! :)


2018. okt. 22. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

De, hatalmas eltérések vannak. :)

Vékony alkatú vagyok és már az első is látszott 12 hetesen.

2018. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 13 hetesen más volt hasa, és kolléganőmnek is. Döbbenet, nekem pedig 29 hetesen még nem volt. Akkor készítettem magamról képet, most visszanéztem. 31 hetesen pedig már volt, sőt, eléggé kikerekedtem abban a két hétben. Ahhoz képest, hogy 30 hetesen szinte nem volt hasam, azóta viszont rohamosan nő. Nagyobb lett, mint barátnőmnek, akinek 13 hetesen már látszott. Érdekes :) 36 hetes kismama
2018. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na neee. :)) Azért gondolom még el lehetett rejteni arra alkalmas szabású ruhában. (?!) :))
2018. okt. 22. 14:01
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Én már ekkor nem tudtam letagadni, hogy terhes vagyok.:)

Mondjuk amikor a 19 hetes uh-ra mentem, akkor csak néztek rám, hogy ja, azt hitték a 26 hetes uh-ra mentem.:)

Nekem már nagyon korán látszódott és igen csak nagy hasam volt végig.

2018. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

54kg voltam az elsővel, tehát vékony voltam

18.hét körül kezdett csak látszódni

jelenleg a kistesóval 58kgval estem teherbe, még így se vagyok dagi..de mivel gyengült a hasizmom és iszonyatosan puffadtam,12.hétre már nem tudtam begombolni a nadrágjaimat..de igazából még ígyse volt egyértelmű

17 hetes vagyok, most kezd jobban kerekedni

2018. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki az ember arcáról kiszúrja (sokszor az anya), de a pocakot még el tudod szerintem rejteni ennyi idősen. Főleg elsővel inkább az a jellemző hogy nem látszik, mint az, hogy igen.
2018. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nem is igazán akartam feltenni a kérdést, mert olyan válaszokra számítottam, hogy hülye kérdés, hogyan látszódna ilyen korán?! Ahhoz képest... :D
2018. okt. 22. 14:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Látszódhat, de azért szerintem megfelelő ruha választással még bőven eltakarható.
2018. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most a második nekem is látszott már, mindenki rákérdezgetett... mondjuk nyár közepe volt, vékony pólók, én meg nem hordok ilyen laza szabású ruhákat. Az elsővel viszont a kutya észre se vette, max én láttam már magamon valamit.
2018. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elsővel nem látszott, másodikkal szűk szabású felsőben már igen.
2018. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!