Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél már 6...

Második terhességnél már 6 hetesen látszódhat a pocak?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és akkor pocakom lett erre a hétre mint elsö babámmal 14 héten, tapasztalt valaki ilyent? Amúgy mindkét terhességem elött lapos hasam volt, ez hízástól lehet vagy puffadástól ?

2014. jún. 8. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolognak tartom!!! Csak fel vagy puffadva.
2014. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 3 gyermekem van,igen látszott nekem is a másodiknál már. De sztem ez inkább puffadás de a lényegen nem változtat,látszik ;-)
2014. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es mit tartasz kizárt dolognak???? :D azt gondoltam amúgy nem baba miatt látszik a pocak, hiszen ö nagyon picike, pont azt kérzdeztem hogy puffadás vagy hízás!?
2014. jún. 8. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor bocsi :) Lehet mind a kettő :) Próbáld meg kerülni a puffasztó dolgokat. Első voltam :) 30+6 hkm
2014. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ! :)
2014. jún. 8. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így vagyok most, szintén 6.hétben. Első baba előtt kockás hasam volt, Ő most 11hós, szinté lefogytam, 53kg, és a hasam ugxan kockás még nem lett, de lapos. Most akkora, hogy az unokatesóm kérdezte, hogy mi van, csak nem jön a következő? Az elsővel kb 18-20.hétben volt ekkora. Én arra gondoltam, hogy azért lehet, mert gyenge a hasfalam, nem rendeződtek vissza a dolgok rendesen, és hát fel is vagyok puffadva az biztos! Hízni még nem kezdtem el, a mérleg szerint :) boldog babavárást!
2014. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen puffadás.

Mégis mi látszódna?

Az a pár milliméter?

Nekem most éppen menzeszem van, ilyenkor látványosan nagyobb a hasam, mivel ilyenkor kicsit fel van puffadva a hasam. Nálad is inkább erről van szó. Vagy ha híztál máris, akkor az is látszódhat. De ez még nem kismamapocak, az is biztos.

2014. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért :)
2014. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok és akkora hasam mint egy 5 hónaposnak. Puffadás az oka, na meg 3. Gyerkőc
2014. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-es tisztában vagyok az embrió méreteivel :) nem is írtam hogy a baba miatt látszódna, olvassátok már vegig amit írtam alól is légyszi, ne írjátok mindig hogy nem a baba miatt látszik nem is az volt a kérdésemben , hanem hízás vagy puffadás NA ! :) Többieknek meg nagyon köszönöm a válszokat, lapos volt teherbeesés elött a hasam akkor biztos az lehet az oka ahogyna írjátok hogy a méhszallagok vagy a hasfal könnyebben nyúlnak így alig egy évvel szülés óta! :)
2014. jún. 8. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!