Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34. hétig mennyit híztatok?

A 34. hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Most járok 9kg-nál. Kíváncsi lennék mennyi lesz majd a végén, de 6 hét múlva már többet fogok tudni :)
2018. okt. 22. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak annyit, amennyi a baba súlya volt.

-3 kg-al szültem, tehát ennyit fogytam magamról terhesség alatt. Mondjuk én eleve túlsúllyal kezdtem a terhességet. Egyébként közel 4 kg-al született meg a kisfiunk. A 33. hetes uh-n 3000 grammra saccolták a fiunkat, tehát ennyi plusz súly volt rajtam, illetve a többi, amit ilyenkor még kitesznek a terhességgel összefüggő dolgok.

2018. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 kilót, de az utolsó 2 hónapban alig bírtam enni, annyira jött fel a gyomorsavam, a gyomromat meg összenyomta a baba, így alig fért bele egy zsemle.
2018. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb én is 9et. Összesen 10 kg maradt rajtam terhesség után. Lement ebből eddig 8. Utolsó kettő vánszorog.
2018. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4 kg-val voltam több, de valójában fogytam én is. Remelem most is így lesz, életem legjobb “fogyokuraja” volt.


Mint az egyik korábbi válaszoló szinten túlsúllyal kezdtem. Nekem a szoptatás alatt is rengeteg kg lement

2018. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 4 kgnál jártam a vége 7 lett. Nekem igen jó étvágyam lett a végére. Kis súllyal született a fiam (2590g) majd szülés után egy héttel mértem meg magam akkor ugyanannyi voltam mint szülés előtt.
2018. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyit. Még mindig hiányzik 3 kiló a kezdősúlyomhoz.
2018. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huhaaaa akkor ezek szerint csak rám csúsztak fel a kilók :)
2018. okt. 22. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

9 kilonal jartam 34 hetesen, most 37 hetesen 11,5kg. Meg egy-masfel kilora szamitok, nem erzem, hogy gyorsabban hiznek most, mint eddig.

Nekem ez jo hizas, en nem orulnek neki, ha ettol kevesebb jonne fel, mert vekony vagyok. Harmadik baba, szep meretekkel, az elozo szuleseknel is rolam 10 kilok mentek le egybol es 4 kg koruli babak lettek.

Szerintem inkabb az fogy ilyenkor, vagy nem hizik, akin mar teherbeeseskor megvan a tartalek, vagy dietaznia kell, esetleg extrem merteku, elhuzodo a terhessegi hanyasa van. En ezt nem irigylem. :)

2018. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34. Hétig 13 kilót híztam, majd hirtelen felszaladt még 4 a 39. Hétig mikor szültem. Sajnos az maradt is rajtam :D biztos túl sok volt a süti. 3.8 kg val született a babám.
2018. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 8 kg-t. Szülni +11 kg-val mentem.
2018. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!