Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes km vagyok, és a mai...

23 hetes km vagyok, és a mai napon elég kellemetlenül érzem magam. Feszül a pocakom és nem tudok mélyet lélegezni. Se állva, se fekve nem jó. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt,nyomja már a baba a belsőszerveket,talán ezért lehet,de ha keményedik is a pocid,pihenj!Nekem nem volt ebből semmi gond!Kellemes babavárást!
2010. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 21hetes vagyok és nálam is egyre többet van így.Tényleg azért van mert a baba ugy fekszik hogy elnyomja "valamid"..mikor hogy fekszik:-)

Kitartást!Probáld meg a legkényelmesebb testhelyzetet megtalálni olyankor,mást nem tehetsz:-)

3.babás kmama

2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nyomja fel a rekeszizmodat a kisbabád, ez a nehéz légzés, nyomásérzet el fog húzódni egészen addig le nem száll a hasad.
2010. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!