Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj, ha panaszkodok az...

Miért baj, ha panaszkodok az orvosnak vizitkor? Mire való akkor a reggeli vizit, ha nem arra, hogy elmondjam a gondom?

Figyelt kérdés
Korházban vagyok,a reggeli vizitnél elmondtam az orvosnak,hogy nem vagyok jól,a gyógyszertől csak rosszabbul vagyok. Utána bejött a nővér,elkezdett bunkózni,hogy miért panaszkodok... Meg direkt bénán vett vért,mert "ugye aki panaszkodik,azt jól ki kell vizsgálni..." 31 hetes vagyok,és magasvérnyomással vagyok bent. Szerintem ez nem olyan dolog,amire ráfoghatom,hogy jó,csak hogy hazamenjek. Egyébként is látják a mérésekből,hogy nem az,90/60-as a vérnyomásom a gyógyszertől. Előtte meg 165/100 volt.
2018. nov. 5. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelnem, hogy egy osztályon egytől egyig mindenki bunkó paraszt legyen. Igen, vannak bunkó nővérek és orvosok is, ahogy vannak bunkó pénztárosok, buszvezetők és pincérek is. Na de hogy egy osztályon mindenki az legyen? Nem lehet, hogy esetleg benned is van hiba, kedves utolsó?
2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!