Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok de már...

39 hetes terhes vagyok de már olyan rosszul érzem magam. Megmozdulni sem esik jó. Fáj mindenem, nagyon elegem van. Ti hogy éreztétek magatokat a terhesség vége felé? Hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jól, 41 hetesen is vígan lélcsőztem fel a napi nst-kre a hatodikra. 😊 De nem ettől függ sem a szülés, sem a későbbiek, szóval kár ezen idegesíteni magad. Max 2 hét és a kezedben lesz a kisbabád, csak erre koncentrálj! ❤️
2018. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is jól bírtam simán kapáltam kint a 40 fokba. de nem kell mindenkinek egyformának lennie.
2018. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40+4-en indultak az osszehuzodasok, elozo nap megdolgoztam. A 36. heten a postas no kerdezte, hogy vagyok (hatalmas hasam volt), mondtam, hogy jol, mondta, hogy majd meglatom, mi jon ezutan (koszi🙄), nem jott semmi amugy. Egyik baratnom viszont nagyon rosszul viselte az utolso heteket, o vizesedett, es kiutesei lettek, neki nehez volt.
2018. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 13-14. hétig csak hánytam, még a víz sem maradt meg. 42 kilóra lefogytam. Aztán jött egy 2 hónap jó periódus aztán hüvely fertőzést kaptam 3-szor is. A végén fájt a hátam, nem volt kényelmes sehogy feküdni nem beszélve az óránkénti pisilésről,tehát nem vagy egyedül kedves kérdező, de én ennek ellenére imádtam terhes lenni. Büszke voltam mikor látszott a pocim és gratuláltak. Alig várom, hogy újra várandós legyek.


Kitartást neked, nincs sok hátra!

2018. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen jól, de nyilván változó.

38. héten még hat km-t sétáltam, és negyedik emeleten lakom, ahova szintén napi többször fel kellett menni, és nem volt gond.

Kitartást! Már mindjárt vége.

2018. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 39 hetes vagyok. Nekem a hátam fáj nagyon, elég nagy a hasam. Ha nem tudok eleget pihenni, nap végére olyan, mintha forró kést forgatnának a lapockáim között. Pár hete vizesedek is, virsli ujjaim lettek, meg elefánt lábam. De legalább jól alszom, max kétszer megyek wc-re éjjel, és a hasam se zavar. Az előző terhességem teljesen más volt. Igaz, akkor nem kellett emelgetnem egy két évest, meg rámolni utána :) Amúgy gyalogolni, lépcsőzni én is tudok, az egy helyben álldigálás, meg a hajolgatás nem megy. Pedig itthonra az kéne. Jó lenne rendben tudni a házat, mire jön a tesó.
2018. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!