Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Néha olyan a...

8 hetes vagyok. Néha olyan a szívverésem mintha hírtelen nagyobbat dobbanna. Csak néha érzem esténként kb negyed óráig. Ez normális és a terhességgel jár együtt vagy baj van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!ritkán nekem is van ilyen.Én 11 hetes vagyok,és ha hirtelen mozdulok bedobog a szívem.Szerintem ez normális,hiszen terhesség során sok tünetet lehet produkálni.

De ha téged zavar keresd fel a háziorvosod,ő csinál EKG,amit egyébként is kell majd csinálni.

Minden jót!

2008. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is gratulalok a babahoz. Amit tapasztapasztalsz, az teljesen normalis, legjobb, ha hozzaszoksz. :o)

Ovatosan allj fel mindig, ejjel legfokepp, amikor ki kell menned wc-re. Varj egy par masodpercet, mielott felallnal. A szived mostantol sokkal nagyobb igenybevetelnek van kiteve, faradekonyabb leszel. Igaz, es a 27.hetben vagyok, de ami nekem segiteni szokott, amikor ilyen szivdobogasom van, az az, hogy kinyitom az ablakot, hadd jojjon be a huvos levego. Ez mindig segit. (Persze a korulottem levok nem mindig kultivaljak). Meg a kamilla tea is jo. Jo babavarast!

2008. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugodtam. A kamillateát meg ki fogom próbálni!
2008. nov. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!